Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOMATİA KÖYÜ KARİNA EĞLENCE

DOMATİA - RUM KÖYÜ - KARİNA

Konaklama : GÜNÜBİRLİK

Tur Süresi : GÜNÜBİRLİK

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - BORNOVA - ÜÇYOL - ÜÇKUYULAR

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 90 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

08 MART KADINLAR GÜNÜ ÖZEL

DOMATİA KÖYÜ - KARİNA LİMAN - 

CANLI MÜZİK EĞLENCE

BALAT KÖYÜ SU KEMERLERİ 

 

Sabah saat 07.30’de Karşıyaka AYZE TURİZM ofis önünden, 07.50’de Bornova Ege Üniversitesi Acil önünden, 08.10’da Üçyol Metro çıkışından ve 08.30’da Üçkuyular Shell benzin istasyonu önünden misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Çevreyolu üzerindeki, Varan Dinlenme Tesislerinde vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molasının ardından Söke’ye bağlı DOĞANBEY (DOMATİA) KÖY’e gidiyoruz.  Eski adı “Domatia” olan Doğanbey Köyü M.Ö. 7.yy'dan günümüze uzanan bir geçmişe sahiptir. Yakın çevresinde eski gümrük binalarının olduğu Karina, antik yerleşim Tebai ve Lade Adası bulunmaktadır. Domatialıların, Samos'tan, Sakız Adası'ndan, Oniki Ada'dan ve Kıbrıs'tan geldikleri bilinir. Eskiden evler büyük bir ormanın içerisinde birbirinden ayrı, her biri büyük avlulara sahip oda şeklinde inşa edilirmiş ve bu odalara Rumcada “domatia” denmiştir. Yerleşim biraz daha gelişip köy meydana geldiğinde bu isim, aynı zamanda köyün ismi olmuştur. KARİNA LİMANI’nda LEZZETLİ BALIK menüsüyle CANLI MÜZİK eşliğinde öğle yemeğimizi yiyiyor ve 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’nü kutluyoruz.

Karina liman bölgesi, bu bölge için en son gidebileceğimiz noktadır. Daha sonrasında bulunan DİLEK YARIMADASI MİLLİ PARKI, koruma altında olduğu için resmi izin ile girilebiliyor. Eğlencemizin ardından Güllübahçe Balat Köyü’nde Priene Antik Kenti girişinde

AYDIN TABAKHANE DERESİ SU KEMERİ’nde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Bu güzel günün ardından İzmir’e doğru dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile bir başka AYZETUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* LÜKS ARAÇ İLE ULAŞIM

* AYZETUR REHBERLİK HİZMETİ

* CANLI MÜZİK EĞLENCE

* ÖĞLE YEMEĞİ (BALIK MENÜ)

* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* SABAH KAHVALTISI

* MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

* ALINACAK ALKOLLÜ İÇECEKLER

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER