Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

AKYAKA-YUVARLAKÇAY TURU

GÜZELKÖY-AZMAK-YUVARLAKÇAY

Konaklama : GÜNÜBİRLİK

Tur Süresi : GÜNÜBİRLİK

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - FAHRETTİN ALTAY - ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 79 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

 

BOZÖYÜK (GÜZELKÖY) - AKYAKA AZMAK - YUVARLAKÇAY

23 EYLÜL PAZAR GÜNÜ

GÜNÜBİRLİK

  

 

Sabah saat:06.30’da Karşıyaka (Mavişehir , İskele )AYZE Turizm önünden,06.45’de Bornova, 07.15’de Üçkuyular Shell Benzin İst.önünden ,misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Yolda vereceğimiz kahvaltı ve ihtiyaç molasının ardından MUĞLA İlimizin güzel beldelerinden PINARBAŞI mevkiine vardığımızda harika doğanın içinde bulunan tesiste serbest zamanda sabah kahvesi (ekstra) içiyoruz.Buradan GÜZEL KÖYLÜ Dizisinin çekildiği köyde çekimleri seyredip,güzel resim kareleri yakalıyoruz.Daha sonra AKYAKA’ya varıyoruz.Tatlı su ile tuzlu suyun kavuştuğu yerde bulunan AZMAK’ta serbest zamanda öğle yemek molası(ekmek arası balık önerilir..)(ekstra)veriyoruz.Arzu eden misafirler Azmak tekne turuna(ekstra)katılabilirler..Daha sonra yarım saat kadar uzaklıkta bulunan YUVARLAKÇAY'a ulaşıyoruz.Agaçlar arasında akan şelalede bu güzel çayda kahve keyfi ve salıncak keyfi yapıyoruz.Daha sonra zaman kalır ise dönüş yolunda BELEN Köyüne girip türkülere konu olmuş meşhur manzaralı BELEN KAHVESİ’nde akşam çaylarımızı içiyoruz.Bu güzel günün sonunda uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Kişi sayısına göre değişen araç ile ulaşım

*Ayzetur Rehberlik hizmeti

*Araç içi ikramlar

*Turda belirtilen tüm geziler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Öğle yemeği

*Sabah kahvaltısı

*Azmak Tekne ücreti ( 8 - 10 TL )

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30’da Karşıyaka AYZE Turizm (Mavişehir , İskele )

06.45’de Bornova ege üniversitesi 

07.00'da Üçyol 

07.15’de Üçkuyular Shell Benzin İst.

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamaların tamamı 4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir