Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

AKDENİZ TURU (FETHİYE-KAŞ-KALKAN-ANTALYA-ALANYA-GÖLLER BÖLGESİ)

AKDENİZ BÖLGESİ

Konaklama : FETHİYE - ANTALYA

Tur Süresi : 4 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları :

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 549 'dan Başlayan Fiyatlarla...

AKDENİZ TURU (FETHİYE-KAŞ-KALKAN-ANTALYA-ALANYA-GÖLLER BÖLGESİ)

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

 

 

KURBAN BAYRAMI ÖZEL AKDENİZ TURU

 

1.GECE FETHİYE , 2 GECE ANTALYA KONAKLAMA 

 

1.GÜN: Sabah saat 06:00 de Karşıyaka Ayze Turizm önünden, 06:15 Bornova Ege Acil  06:30 Üçyol, 07:15 Üçkuyular Shell önünden misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun yerlerde molalar vererek Fethiye’ye ulaşıyoruz. Ardından ÖLÜDENİZ’e gidiyoruz. Serbest zamanda denize giriyor çevreyi geziyoruz.Uygun olması durumunda Kelebekler vadisine tekne turu yapıyoruz.(exstra) Bu gezimizin sonunda  SAKLIKENT’e geçiyoruz. Eşen çayının oluşturdu muhteşem kanyon yürüyüşümüzün ardından bu harika yerlere veda ederek FETHİYE deki otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 

2.GÜN: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından KAŞ’a gidiyoruz. Burada Kaş’ın simgesi olmuş kral mezarını resimleyip  sahildeki çay bahçelerinde sabah çayı molası verip KEKOVA’ya gidiyoruz. Buradaki tekne turumuzda BATIKKENT kalıntılarını gözlemliyoruz. Tekne turumuzun ardından DEMRE (KALE )merkezde öğle yemek molası veriyoruz . Daha sonra FİNİKE üzerinden KEMER’e geçiyoruz. Kemer’de AYIŞIĞI PARKI’ında Yörük çadırlarında çay molası veriyoruz. Molamızın ardından Antalyadaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ile Akşam saatlerinde Antalya KALEİÇİ mevkini gezmek üzere otelden hareket ediyoruz.Gece geç saatlerde otele geri dönüyoruz.

 

 

3.GÜN: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından MANAVGAT ŞELALESİ’ni  gezip  SİDE’ye gidiyoruz. Side’deki serbest zamanda çevreyi geziyor , alışveriş yapıyoruz.Öğle yemek molası için Alanya Dim çayına gidiyoruz.Dim çayı eşliğinde muhteşem manzarada yemek yiyiyoruz. Molamızın ardında ALANYA’ya dönüyoruz. Burada DAMLATAŞ mağarasını geziyoruz. Serbest zamanda arzu edenler denize girip, ALANYA KALESİ’ni gezebilir. Daha sonra Antalya’daki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 

4.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak DÜDEN ve KURŞUNLU ŞELALERİ’ni  geziyoruz. Daha sonra KARACAÖREN BARAJ GÖLÜ’nü geziyoruz. Öğle yemek molamızı EĞİRDİR GÖLÜ kıyısında veriyoruz.Molamızın ardından Dinar üzerinden Kaklık ilçesine ulaşıyor,buradaki KAKLIK MAĞRASI’nı geziyoruz.Daha sonra  Denizli – Aydın üzerinden gerekli yerlerde molalar vererek İzmir’e ulaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*3 Gece otelde konaklama                                   

*Oteldeki sabah ve akşam yemekleri                 

*Rehberlik hizmetleri                                             

*Otobüsle ulaşım                                          

*Ferdi kaza sigortası             

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 *Alınacak alkollü alkolsüz içecekler

 *Öğle yemekleri

 *Ören yerleri giriş ücretleri

 *Saklıkent – Ölüdeniz’e giriş ücreti

*Kelebekler vadisi ve Kekova Tekne ücreti

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER