Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

ATAMIZIN DOĞDUĞU TOPRAKLAR - SELANİK - KAVALA

SELANİK - KAVALA

Konaklama : SELANİK 4*

Tur Süresi : 2 GÜN - 2 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları :

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 100 € 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

SELANİK - KAVALA TURU

16 - 17 - 18 MART

SADECE 100 EURO !!!

YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR ....

 

1.GÜN: İZMİR - IPSALA - SELANİK: Akşam saat 19:00’da  misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Uygun yerlerde molalar vererek sabah saatlerinde Ipsala (Türk) Sınır Kapısına varıyoruz. Sınır geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz.( Kavala yakınlarında)

 

Dedeağaç – Gümülcine üzerinden Selanik (Thessaloniki)’ye ulaşıyoruz. Çağlar boyu Bizans İmparatorluğunun ve daha sonra Osmanlı İmparatorluğunun hükümdarlığında, İstanbul’dan sonra ikinci en önemli şehri olan SELANİK’te panoramik şehir turu yapıyoruz. Benzersiz güzellikteki anıtlarıyla, eski Bizans kiliseleri ve tarihi eserleriyle 2005 yılında Avrupa Müze Konseyi Ödülünü alan Selanik kendisini keşfetmemizi bekliyor. Aristoteles Meydanı, Beyaz Kule, Büyük İskender Bulvarı, Queen Olga Caddesi’ndeki tarihi konaklar, N.Egnatia Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Evi ve Bizans Surları, St.Dimitros Kilisesi ve St.Sofia Kilisesi gezip göreceğimiz yerler arasında. Tur bitiminde otelimize yerleşiyoruz.

Akşam, hem yemekleri hem de müzik ve eğlencesiyle ünlü Yunan tavernası keyfini yaşamak isteyen misafirlerimiz Taverna eğlencemize (ekstra 35 Euro) katılabilirler.

 

2.GÜN: SELANİK – KAVALA –  – İZMİR: Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Önce Kavala’ya gidiyor ve şehir turu yapıyoruz. Su kemerleri, Kavala Limanı, Kavala Kalesi, Aga Nicolas ve Teodora Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve heykeli göreceğimiz yerler arasında. Serbest zamanda vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molasının ardından siz değerli misafirlerimize  Alexandroupoli (Dedeağaç) yerleşim yerini de gösterdikten sonra ülkemize dönmek üzere yola çıkıyoruz. Pasaport işlemleri ve Free Shop da yapacağımız alış veriş molasının ardından Çanakkale üzerinden akşam saatlerinde İzmir’e dönüyor ve bir başka Ayze etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks Otobüsle ulaşım hizmetleri

* Belirtilen tüm turlar

* 1 Gece 4* otelde konaklama

* Otelde alınan sabah kahvaltısı

*  Ayze Tur Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Vize Ücreti (130 €)

* İlk gün sabah kahvaltısı

* Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Yurtdışı çıkış harç bedeli (15 TL)

* Otelde yapacağınız ekstra harcamalar

* Yunan Tavernası (35 €)

* Seyahat sigortası (15 €)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER