Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

BURSA ULUDAĞ KAYAK TURU SÖMESTİR ÖZEL (26-27-28 OCAK)

ULUDAĞ - BURSA

Konaklama : BURSA

Tur Süresi : 3 GÜN - 2 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları :

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 379 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

ULUDAĞ & BURSA TURU ( MUDANYA TURU DAHİL)

26 - 27 - 28 OCAK 

3 GÜN - 2 GECE (YP) SÖMESTR TATİLİ

4* TERMAL OTEL KONAKLAMA FARKI İLE ....

TÜM GÜN ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ ....

ARAP ŞÜKRÜ EGLENCE PROGRAMI 

1.GÜN: Sabah AYZE Turizm önünden 06.30’da, Üçkuyular’dan 07.00’de, Üçyol’dan 07.30’da misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun yerlerde vereceğimiz molaların ardından MUDANYA‘ya varıyor ve MÜTAREKE EVİ’ni geziyoruz.  Mudanya’nın restore edilmiş tarihi binalarını panoramik olarak gördükten sonra sahilde kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, evliyalar şehri BURSA’ya gidiyor ve OSMAN GAZİ ve ORHAN GAZİ Türbelerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin sonrasında ULU CAMİİ’yi gezip serbest zamanda KOZAHAN (İpekçiler Çarşısı)’da alışveriş yapıyoruz. Molamızın ardından çinileriyle meşhur YEŞİL TÜRBE ve YEŞİL CAMİİ gezip günün sonunda Bursa merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde… Arzu eden misafirlerimizle BURSA ARAP ŞÜKRÜ SOKAĞI’nda keyifli bir akşam geçiriyoruz.

 

2.GÜN: Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Gün boyunca dileyen misafirlerimiz kayak takımı kiralayıp doyasıya kayak yapabilir, snowboard yapabilir, doyumsuz kar manzaraları eşiliğinde kafelerde keyifle zaman geçirebilir. Bu güzel günün sonunda Bursa merkezdeki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde… Arzu eden misafirlerimizle BURSA ARAP ŞÜKRÜ SOKAĞI’nda keyifli bir akşam geçiriyoruz.

 

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. Kestane şekeri alış verişi için vereceğimizin kısa bir molanın ardından Uludağ eteklerindeki meşhur CUMALIKIZIK Köyü’ne gidiyoruz. Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’de en iyi yaşatan köyün tarih kokan sokaklarında geziyor ve köylü hanımlardan yöresel ürün alış verişi yapıyoruz. Bu güzel köy gezimizin ardından ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Köy meydanında bulunan 740 yıllık AĞLAYAN ÇINAR ağacının hikayesini rehberimizden dinleyerek akşam çaylarımızı içiyoruz. Günün sonunda uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyor ve bir başka AYZETUR programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 gece otel konaklama

* Oteldeki sabah ve akşam yemekleri                             

* Rehberlik hizmetleri

* Kişi sayısına göre uygun araçla ulaşım

* Seyahat Sigorta Paketi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

* Öğle yemekleri

* Ören yerlerine giriş ücretleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER