Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

GAP TURU (MARDİN - URFA - ANTEP - ADIYAMAN - MARAŞ ) 21/28/29 NİSAN , 04/05/06 MAYIS ÇIKIŞLI

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Konaklama : 4* ve 5* OTELLERDE

Tur Süresi : 7 GÜN - 6 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - FAHRETTİN ALTAY - ALSANCAK - BORNOVA - KONAK - BOSTANLI

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 899 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

GAZİANTEP KONAKLAMA FARKI İLE ...

URFA SIRA GECESİ FARKI İLE ...

HASANKEYF FARKI İLE ...

DOLU DOLU BİR GAP TURU SİZLERİ BEKLİYOR ....

 

 

ANTAKYA - GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA - MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - ADIYAMAN - NEMRUT

                                                           KAHRAMANMARAŞ - KAYSERİ - KAPADOKYA

 

KESİNLEŞEN TARİHLER

 

21 NİSAN ÇIKIŞ , 28 NİSAN ÇIKIŞ , 29 NİSAN ÇIKIŞ : 899 TL 

04 MAYIS , 05 MAYIS , 06 MAYIS ÇIKIŞ : 899 TL 

 

 

 

1. GECE: Akşam saat 17.00’da Karşıyaka AYZE Turizm önünden, 17.30’da Üçkuyular Shell benzin istasyonu önü, 17.45’de Üçyol ve 18.15’de Bornova Acil önünden misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Uygun noktalarda molalar vererek Afyon – Konya üzerinden sabah saatlerinde ADANA’ya ulaşıyoruz.

 

1. GÜN: İZMİR – ANTAKYA – GAZİANTEP: Sabah saatlerinde kahvaltı (ekstra) molasını, Adana’nın çıkışındaki Mıstık Usta Dinlenme Tesisi’nde verdikten sonra yolumuza devam ederek ANTAKYA’ya ulaşıyoruz. Antakya’da ilk olarak zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. NEDCAR DAĞI eteklerindeki ST.PİERRE KİLİSESİ’ni ziyaret ettikten sonra öğle yemeği (ekstra) için enfes yöresel yemekleri tadabileceğimiz Anadolu Restoran’a gidiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Antakya’ya veda ederek Gaziantep’e gidiyoruz. GAZİANTEP’te yöresel lezzetlerin satıldığı BÜYÜK PASAJ’da vereceğimiz alış veriş molasının ardından Gaziantep merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

 

2. GÜN: GAZİANTEP – HALFETİ – HARRAN – ŞANLIURFA: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Zeugma(Belkıs)’tan çıkarılan mozaikleri görmek için GAZİANTEP ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ’ni geziyoruz. Gezimizin ardından güneydoğunun saklı cenneti HALFETİ’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra) ile keşfediyoruz. Serbest zamanda vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molasının ardından Halfeti’ye veda ederek Bozova’da bulunan Türkiye’nin gururu ATATÜRK BARAJI’na gidiyoruz. Bu gezimizin ardından medeniyetler beşiği HARRAN’a gidiyor ve KÜLTÜR EVİ’ni geziyoruz. Bu gezimizin ardından peygamberler şehri ŞANLIURFA’ya gidiyoruz. Burada HALİL-ÜR RAHMAN CAMİİ – AYN ZELİHA (BALIKLI GÖL) – RIZVANİYE CAMİİ ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Bu güzel günün sonunda Şanlıurfa merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile lobide buluşup güneydoğu bölgesinin simgesi olan SIRA GECESİ (ekstra) gidiyoruz.

 

3. GÜN: MARDİN – MİDYAT: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Viranşehir – Kızıltepe üzerinden taşın dile geldiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan MARDİN’e gidiyoruz. UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de MARDİN MÜZESİ – LATİFİYE CAMİİ – KIRKLAR KİLİSESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ – TARİHİ POSTANE – ŞEHİDİYE CAMİİ – DEYRÜLZAFERAN MANASTIRI gezip göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra tarihi sokaklarında büyüleneceğimiz MİDYAT’a gidiyor ve MOR GABRIEL MANASTIRI’nı geziyoruz. Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkari gümüş alış verişi yaptıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

 

4. GÜN: HASANKEYF – KAHTA -NEMRUT DAĞI – ADIYAMAN: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Dicle Nehri’nin hayat verdiği HASANKEYF’e gidiyoruz. Burada yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından EL RIZK CAMİİ’yi ziyaret ediyoruz. Büyük - küçük saray ve eski köprü kalıntılarını gördükten sonra vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından Batman – Diyarbakır – Siverek güzergahı üzerinden KAHTA’ya ulaşıp dolmuşlarla (ekstra) NEMRUT DAĞI’na doğru yola çıkıyoruz. KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ve CENDERE KÖPRÜSÜ’nü görüp 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “krallar dağı” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyrediyoruz. Daha sonra Kahta’ya geri dönüp Adıyaman merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

 

5. GÜN: KAHRAMANMARAŞ – KAYSERİ – KAPADOKYA: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a gidiyoruz. KAHRAMANMARAŞ’da panoramik şehir turu yaptıktan sonra meşhur Maraş dondurması (ikramımızdır) için kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından KAYSERİ’ye doğru hareket ediyoruz. Buradaki gezimize GEVSER NESİBE TIP TARİHİ MÜZESİ ile başlıyoruz. Daha sonra HUNAT HATUN KÜLLİYESİ – SAHABİYE MEDRESESİ – YOĞUNBURÇ’u geziyoruz. Bu gezimizin ardından Kayseri’den ayrılarak KAPADOKYA’ya gidiyoruz. Bölgedeki panoramik turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Türk Gecesi (ekstra) ne katılıyoruz.

 

6. GÜN: GÖREME – KONYA – İZMİR: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından GÖREME SEYİRTEPE’da fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Kapadokya bölgesine veda ederek Nevşehir – Aksaray üzerinden KONYA’ya gidiyoruz. Konya’da MEVLANA MÜZESİ’ni gezip öğle yemeği (ekstra) molası (etli ekmek ve tandırı öneririz) veriyoruz. Daha sonra uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyoruz. Bir başka AYZETUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

1.GECE KONAKLAMA: GAZİANTEP 4* METGOLD OTEL

 2.GECE KONAKLAMA: ŞANLIURFA 4* HARRAN OTEL

3.GECE KONAKLAMA: MİDYAT 5* MATİAT OTEL

4.GECE KONAKLAMA: ADIYAMAN 4* İSİAS OTEL

5.GECE KONAKLAMA: KAPADOKYA 4* OTEL MUSTAFA

 

 

TUR

NO

ÇIKIŞ

TARİHİ

1.GÜN

GAZİANTEP

2.GÜN

ŞANLIURFA

3.GÜN

MİDYAT

4.GÜN

ADIYAMAN

5.GÜN

KAPADOKYA

DÖNÜŞ

TARİHİ

1.TUR

24 MART

25 MART

26 MART

27 MART

28 MART

29 MART

30 MART

2.TUR

25 MART

26 MART

27 MART

28 MART

29 MART

30 MART

31 MART

3.TUR

31 MART

1 NİSAN

2 NİSAN

3 NİSAN

4 NİSAN

5 NİSAN

6 NİSAN

4.TUR

1 NİSAN

2 NİSAN

3 NİSAN

4 NİSAN

5 NİSAN

6 NİSAN

7 NİSAN

5.TUR

7 NİSAN

8 NİSAN

9 NİSAN

10 NİSAN

11 NİSAN

12 NİSAN

13 NİSAN

6.TUR

8 NİSAN

9 NİSAN

10 NİSAN

11 NİSAN

12 NİSAN

13 NİSAN

14 NİSAN

7.TUR

14 NİSAN

15 NİSAN

16 NİSAN

17 NİSAN

18 NİSAN

19 NİSAN

20 NİSAN

8.TUR

15 NİSAN

16 NİSAN

17 NİSAN

18 NİSAN

19 NİSAN

20 NİSAN

21 NİSAN

9.TUR

21 NİSAN

22 NİSAN

23 NİSAN

24 NİSAN

25 NİSAN

26 NİSAN

27 NİSAN

10.TUR

22 NİSAN

23 NİSAN

24 NİSAN

25 NİSAN

26 NİSAN

27 NİSAN

28 NİSAN

11.TUR

28 NİSAN

29NİSAN

30 NİSAN

1 MAYIS

2 MAYIS

3 MAYIS

4 MAYIS

12.TUR

29 NİSAN

30 NİSAN

1 MAYIS

2 MAYIS

3 MAYIS

4 MAYIS

5 MAYIS

13.TUR

5 MAYIS

6 MAYIS

7 MAYIS

8 MAYIS

9 MAYIS

10 MAYIS

11 MAYIS

14.TUR

6 MAYIS

7 MAYIS

8 MAYIS

9 MAYIS

10 MAYIS

11 MAYIS

12 MAYIS

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 5 gece otelde konaklama

* Oteldeki 5 sabah kahvaltısı ve 4 akşam yemeği

* Seyahat Sigorta Paketi        

* Lüks Otobüsle Ulaşım

* Otobüs İçindeki İkramlar

* Ayzetur Rehberlik Hizmetleri  

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* 5 gece otelde konaklama

* Oteldeki 5 sabah kahvaltısı ve 4 akşam yemeği

* Seyahat Sigorta Paketi        

* Lüks Otobüsle Ulaşım

* Otobüs İçindeki İkramlar

* Ayzetur Rehberlik Hizmetleri  

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

17.00: Karşıyaka AYZE Turizm önü

17.30: Üçkuyular Shell benzin istasyonu önü

17.45: Üçyol

18.15: Bornova Ege Üniversitesi Acil önü 

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamaların tamamı 4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.