Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

MASAL GİBİ BİR İSTANBUL TURU (23 NİSAN ÖZEL) 1.ARAÇ

BOĞAZ TURU - BALAT SOKAKLARI - BÜYÜKADA

Konaklama : 4/5* Otellerde

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA-ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL-BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 425 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

MASAL GİBİ BİR İSTANBUL TURU ...

BÜYÜKADA FARKI İLE !!!

KUMKAPI'DA DOYASIYA EĞLENCE FIRSATI !!!

TARİHİ BALAT SOKAKLARI !!!

PANORAMA 1453 FETİH MÜZESİ !!!

 

CUMBALI PLAZA RESORT HOTEL

http://www.cumbalihotels.com/

 

 

 

 

1.GECE: Akşam 22.00’de Karşıyaka Ayze Turizm, 22.30’da Üçkuyular, 22.45’de Üçyol ve 23.15’de Bornova’dan konuklarımızı alarak yolculuğumuza başlıyoruz. İzmit-Kandıra üzerinden uygun yerlerde molalar vererek sabah saatlerinde İSTANBUL’a ulaşıyoruz.

 

1.GÜN: Yeditepeli şehir İstanbul’da ilk olarak ÇAMLICA TEPESİ’ne çıkıyor ve muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde sabah kahvaltısı (ekstra) yapıyoruz. Daha sonra İstanbul’un zorlu fethinin anlatıldığı PANORAMA 1453 FETİH MÜZESİ’ni geziyoruz. Ardından EYÜP SULTAN CAMİİ’yi ve türbesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile PİERLOTİ TEPESİ’ne teleferik (ekstra) ile çıkıyor ve HALİÇ manzarası eşliğinde kahvelerimizi içiyoruz. Daha sonra birçok film ve dizinin çekildiği, tarihi sokaklarıyla büyüleyici BALAT semtine gidiyoruz. Balat sokaklarını uzman Ayzetur rehberinin eşliğinde anlatımları dinleyerek geziyoruz. Daha sonra EMİNÖNÜ İSKELESİ’ne gidiyor ve bizleri bekleyen özel teknemiz ile İstanbul Boğazı’nda yaklaşık 2 saat sürecek eşsiz güzellikte bir BOĞAZ TURU (ekstra) yapıyoruz. Görülecek yerlerden bazıları: Anadolu Hisarı, Rumeli Hisarı, Karaköy Limanı, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, Çırağan Sarayı, Galatasaray Adası, Kuleli Askeri Lisesi, yalılar… Daha sonra otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde…

 

2.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. İstanbul gezimize ilk olarak DOLMABAHÇE SARAYI ile başlıyoruz. Daha sonra tarihi yarımada gezimizde sırası ile HİPODRUM-OBELİSK(DİKİLİTAŞ)-ÖRMELİ DİKİLİTAŞ-YILANLI SÜTUN-ALMAN ÇEŞMESİ’ni gezip resimliyoruz. Serbest zamanda SULTAN AHMET MEYDANI’nda (arzu edenler Sultan Ahmet köftecisinde) öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Molamızın ardından Dünya Kültür Mirasının en değerli yapıtlarından olan TOPKAPI SARAYI’nı ve AYASOFYA müzesini geziyoruz. YEREBATAN SARNICI ve Türkiye’nin vitrini olan MİNİATÜRK’ü gezip keyif ve kültür dolu bir günün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde yedikten sonra dileyen misafirlerimiz ile belirlenen saatte lobide buluşup KUMKAPI’ya gidiyoruz. CANLI MÜZİK FASIL(ekstra) eşliğinde doyasıya eğlenerek keyifli bir akşam geçiriyoruz.

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak saat 9.00 Adalar vapuru ile HEYBELİ ADA ve KINALI ADA’yı paronamik olarak görerek BÜYÜKADA’ya geçiyoruz. Arzu edenler faytonlarla Ada turu yapabilir. Buranın temiz havasını soluyup, kuş cıvıltıları arasında yürüyüş yapıyoruz. Serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) molası sonrasında vapurla geri dönüyoruz. Burada bizi bekleyen otobüsümüze binerek eşsiz güzellikteki İstanbul’a veda ediyoruz. Uygun yerlerde molalar vererek Bursa-Balıkesir üzerinden İzmir’e varıyor ve bir başka AYZETUR programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

           

* 2 Gece konaklama

* Oteldeki sabah ve akşam yemekleri

* Profesyonel rehberlik hizmeti                                     

* Seyahat sigorta paketi

* Lüks otobüsle ulaşım                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                              

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

* Müze ve Saraylara giriş ücreti

* Öğle yemekleri

* Boğaz Tekne turu ücreti

* Adalar vapur ücreti

* Kumkapı Eğlencesi                                                                                                                 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER