Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

SIGACIK KOYLARI TEKNE TURU (BADEMLER )

SIGACIK KOYLARI

Konaklama : GÜNÜBİRLİK

Tur Süresi : GÜNÜBİRLİK

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - FAHRETTİN ALTAY - ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 80 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

Sabah 07:30 da Karşıyaka Ayze tur Seyahat  Acentası ve Bostanlı İskele 07:50 Bornova , 08:05 Alsancak Lozan Anıtı , 08:15 Üçyol Meydan , 08:35 Üçkuyular (Fahrettin Altay Meydanı) dan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

Yolculuğumuza Çeşme otobanına girerek ilerliyor ve Seferihisar çıkışından otobandan ayrılarak Bademler köyü ( Mahallesi ) vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Bademler köyünde kısa bir yürüyüş molamızın ardından aracımıza tekrar binerek SIGACIK’a ulaşıyoruz.

Sıgacıkda rehberimiz belirlediği sürede serbest zamanda KALEİÇİ geziniz olacaktır.Alış-veriş yapabilir ve güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Sığacık Mahallesi’nde yer alan kalenin geçmişi Selçuklular Dönemi’ne kadar uzanmaktadır. Kalenin Kuşadası, Ayasuluk ve Seferihisar adında üç ayrı kapısı vardır.

Sakin Şehir hareketiyle birlikte kale içinde ciddi turizm hareketliliği başlamıştır. Pazar günleri düzenlenen yerel pazar, kendi tarım ürünlerini üreten yerel üreticinin ürünlerini sattığı, kadınların el emeklerini sergilediği çok ilgi gören bir hafta sonu rotası hâline gelmiştir.

Seferihisar’da ve kale içinde yaşayan kadınlar evlerinin önünde kendi ürettikleri yöreye özgü tatlıları, yemekleri satmakta, aile bütçelerine katkılı olmaktadır.Deniz kıyısındaki bu sakin beldede çay bahçeleri, kafeler, çok sayıda deniz ürünlerinin sunulduğu restoranlar, küçük sevimli balıkçı lokantaları yer almaktadır.

Daha sonra belirlenen saat de Teknelerimize biniyor ve Günboyu Serin Ege sularında denize girme imkanı buluyor ve sakin koylarda huzur buluyoruz.

(Not : Öğle yemeğimizi teknemizde alıyoruz )

Günün sonunda Teknelerimiz ile Tekrar Sığacık Limanına geliyoruz.Ve aracımıza binerek İzmir’e hareket ederek siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Ayzetur organizasyonunda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Tekne turu ( günboyu)                                    

*Teknede alınacak öğle yemeği                     

*Ulaşım

*Ayzetur Rehberlik hizmeti

*Seyahat sigortası

*Araç içi ikramlarımız

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 *Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

*Sabah kahvaltısı

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER