Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

SÖMESTİR TATİLİNE ÖZEL... PERİLER DİYARI KARDA BİR BAŞKA GÜZEL...

KAPADOKYA

Konaklama :

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları :

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 375 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

KAPADOKYA TURU

ÜRGÜP - IHLARA VADİSİ - DERİNKUYU - GÜVERCİNLİK VADİSİ
AVANOS - PERİ BACALARI - ÜÇ GÜZELLER - UÇHİSAR - HACI BEKTAŞ-I VELİ TÜRBESİ
KONYA - MEVLANA MÜZESİ - NASREDDİN HOCA TÜRBESİ - GÜLMECE PARKI

 

1.GECE: Akşam saat 19:00’da AYZE Turizm önünden, 19:30’da Üçkuyular’dan, 19:45’de Üçyol’dan, 20:00’da Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil önünden misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Kula ve Afyon’da vereceğimiz molaların ardından sabah saatlerinde AKSARAY’a varıyoruz.

 

1.GÜN: Sabah kahvaltı (ekstra) molamızı Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesislerinde veriyoruz. Kapadokya turumuza ilk önce IHLARA VADİSİ ile başlıyoruz. Daha sonra DERİNKUYU Yeraltı Şehrini geziyoruz. Buradaki serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) molasının ardından GÜVERCİNLİK VADİSİ’nde fotoğraf çekimi ve alış veriş yapıyoruz. ONLX TAŞ ATÖLYELERİ’indeki tanıtımı izleyip show roomdan alış veriş yapıyoruz. Günün sonunda bölgede bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde…

 

2.GÜN: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından HACI BEKTAŞ-I VELİ TÜRBESİ’ni ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından tarihi Kızılırmak Taş Köprü’den geçip AVANOS’daki çanak çömlek atölyelerindeki sunumu izleyip alış veriş yapıyoruz. Daha sonra PAŞABAĞ – DERVENT VADİSİ PERİBACALARI gezilerimizin ardından Fransız Şarapçılar Derneğinden ödüllü TURASAN ŞARAP FABRİKASI’nı ve yanındaki ASMALI KONAK’ı geziyoruz. Kapadokya bölgesinin simgesi olan ÜÇ GÜZELLER’de fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra UÇHİSAR KALE ALTI’nda alışveriş yapıyoruz. Günün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde… Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz ile TÜRK GECESİ’ne gidiyoruz.

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Kapadokya’ya veda ediyoruz. Konya’ya varıyoruz. Konya’da MEVLANA MÜZESİ (TÜRBESİ)’ni gezip serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Molamızın ardından AKŞEHİR’de NASREDDİN HOCA TÜRBESİ’ni ziyaret edip GÜLMECE PARKI’nda güzel kareler yakalıyoruz. Bu ziyaretimizin ardından İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Afyon ve Kula’daki ihtiyaç molalarının ardından İzmir’e varıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 gece otel konaklama                                                      

* Oteldeki sabah ve akşam yemekleri                              

* Profesyonel rehberlik hizmetleri                                                        

* Kişi sayısına göre uygun araçla ulaşım                                    

* Seyahat sigorta paketi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Alınacak tüm içecekler

* Öğle yemekleri

* Ören yerlerine giriş ücretleri

* Türk Gecesi (sınırsız alkollü-alkolsüz içecek)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER