Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-MAŞUKİYE-ULUDAĞ

ABANT-BOLU-KARTEPE-ULUDAĞ

Konaklama : 4/5* Otellerde

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA-ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL-BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 675 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

EŞSİZ KIŞ MANZARALARI EŞLİĞİNDE 

 ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-MAŞUKİYE-ULUDAĞ 

 

BOLU - ABANT GÖLÜ - SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ DAHİL...

1 Gece; ABANT GÖLÜ KIYISI’nda  5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P.

1 Gece; BURSA’da  4* TİARA THERMAL&SPA OTEL Y.P.

 

3 GÜN - 3 GECE (YP)

1.TUR: 23 OCAK/26 OCAK - 2.TUR : 30 OCAK/02 ŞUBAT

3.TUR : 21 ŞUBAT/24 ŞUBAT - 4.TUR : 7 MART/10 MART

 

1.GÜN: Akşam saat 19:00 ’da Karşıyaka , Yunuslar , Bostanlı 19:40 Üçkuyular , Fahrettin Altay Meydan 20:00 Üçyol  , Alsancak 20:30 Bornova Ege Acil , Bornova Kampüs den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergâhını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz. BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde 5* BÜYÜK ABANT OTEL’ine yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN:Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi`nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan  bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizde tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler“buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde, Alabalık tesislerinde alacağımız özel (ekstra) öğle yemeğimizin ardından, güzel doğa görüntülerini fotoğraflıyoruz Daha sonra  BURSA’ ya hareket ediyoruz.Kısa bir panoramik turumuzun ardından  Bursa’ da 4* TİARA THERMAL&SPA OTEL’ imize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, bu lüks otelimizin bir süre daha termal sularından faydalanarak, keyfini sürdükten sonra,  ULUDAĞ ’a hareket ediyoruz. Uludağ’ da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA(TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Dönüş güzergâhımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka AYZE TUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel ’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Bölgenin en iyi otellerinde Konaklama Ayrıcalığı
 • AYZETUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Pake

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri 
 • Kartalkaya & Kartepe & Abant & Uludağ Milli Park Girişleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER