Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

BANSKO KAYAK TURLARI 3 GECE İZMİR ÇIKIŞLI 5 GÜN ŞOK PROMOSYON!

SOFYA - KAYAK MERKEZİ

Konaklama : Bansko: 3* Hotel Hermes

Tur Süresi : 5 GÜN - 4 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Alsancak , Üçyol , Üçkuyular , Karşıyaka , Bornova

Ulaşım Şekli : Otobüs

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 330 € 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK 3.KAYAK MERKEZİ 

 

BANSKO KAYAK MERKEZİ

SÖMESTR TATİLİ FIRSATI 

 

BU FIRSAT KAÇMAZ ŞOK FİYAT 330 EURO 

5 GÜN - 4 GECE TUR SÜRESİ 3 GECE OTEL KONAKLAMA 

BULGAR MEYHANESİ TURU 

SOFYA TURU  

 

1.Gün:

Saat 17:00 de Fahrettin Altay Meydanı , 17:20 Poligon , Nokta 17:30 Üçyol Yazahaneler 17:45 Alsancak 18:00 Bornova Ege Acil 18:15 de Bayraklı 18:30 Karşıyaka İskele-Girne Bulvarı 18:45 Mavibahçe 19:00 Çiğli Metro dan misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

Misafirlerimizle belirlenen noktalarda buluştuktan keyifli yolculuğumuzun ardından Edirne - Kapıkule Sınır Kapısına Varışımızın Ardından Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimizin Bitiminden Sonra Bulgaristan`a giriş yapılarak. Haskova ve Plovdiv Üzerinden Öğle Saatlerinde Bansko`ya Varış.

 

2.Gün:

Sabah saatlerinde Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'ya ulaşmamızın ardından misafirlerimizin kayak takımlarını temin edebilmesi adına kiralama dükkanlarının önünde 1 saat serbest zaman veriyoruz ve ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz . Bansko`da toplam 65 km. uzunluğundaki 17 farklı seçenek ile kayak pistlerindeki kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyenler misafirlerlerimiz için akşam düzenlenecek olan Yöresel Bulgar Meyhanesi  turuna katılabilirler.(25 Euro) Geceleme otelimizde.Bulgar Meyhane turu ekstra olarak yapılmakta ve 2.günün akşamıda yapılabilir.

 

3.Gün 

Sabah, kahvaltısının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba`nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Dileyen misafirlerimiz için Hamam turuna katılabilirler. Açık havada kar yağarken termal su ile dolu olan havuzun keyfini çıkarabilirler.( 25 Euro ) ( Hamam Giriş - Sauna - Buhar Odası - Açık Havuz Ve Çay Kahve İkramları Fiyata Dahildir.) Geceleme otelimizde

 

4.Gün 

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya turuna katılabilirler (20 Euro Tur 15 Kişi Ve Üzerindeki Gruplarda Gerçekleştirilecektir.). Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli`ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko`ya dönüş. Geceleme Hotelimizde

 

5.Gün

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltının Ardından otelimizden ayrılarak İstanbul hareket ediyoruz yol güzergahımızın üzerinde bulunan tesislerde misafirlerimizin öğlen yemek yemeleri için serbest zaman veriyoruz serbest zamanın ardından Haskova - Harmanli yolunu takiben Kapitan Andreevo (Bulgar) sınır kapısında gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Kapıkule (Türk) sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerimizden sonra Edirne - Çanakkale karayolunu takiben İzmr'e Ulaşmamızın ardından Tüm misafirlerimizi alındıkları noktalara bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz bir daha ki AYZETUR Organizasyonunda buluşmak dileği ile ayrılıyoruz.

 

KONAKLAMA OTELİ Bansko: 3* Hotel Hermes

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Otobüs İçi Kahvaltı İkramı
 • Seçilen Kategoride 3 Gece Konaklama
 • Kayak Snowboard Kiralamalarında İndirim Olanağı
 • Bölge Ve Pistler Hakkında Bilgi (İnfo)
 • Türkçe Asistanlık Hizmeti 7 / 24
 • Bansko`da Bulunan Birçok Alışveriş , Restorant , Bar , Cafelerden İndirim Olanağı

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Bulgaristan Vizesi 120 EURO (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • 10 EURO (Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Ve Ekstrem Sporlar Seyahat Sağlık Sigortası)
 • Ski Pass Ücretleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER