Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

BANSKO KAYAK TURLARI 3 GECE İZMİR ÇIKIŞLI 5 GÜN ŞOK PROMOSYON!

SOFYA - KAYAK MERKEZİ

Konaklama : Bansko: 3* Hotel Hermes

Tur Süresi : 5 GÜN - 4 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Alsancak , Üçyol , Üçkuyular , Karşıyaka , Bornova

Ulaşım Şekli : Otobüs

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 330 € 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK 3.KAYAK MERKEZİ 

 

BANSKO KAYAK MERKEZİ

SÖMESTR TATİLİ FIRSATI 

 

BU FIRSAT KAÇMAZ ŞOK FİYAT 330 EURO 

5 GÜN - 4 GECE 

  3*HERMES  OTEL KONAKLAMA (3 GECE)

BULGAR MEYHANESİ TURU 

SOFYA TURU  

 

 1.Gün:Saat 17:00 de Fahrettin Altay Meydanı , 17:20 Poligon , Nokta 17:30 Üçyol Yazahaneler 17:45 Alsancak 18:00 Bornova Ege Acil 18:15 de Bayraklı 18:30 Karşıyaka İskele-Girne Bulvarı 18:45 Mavibahçe 19:00 Çiğli Metro dan  siz misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Uygun yerlerde molalar vererek Edirne - Kapıkule Sınır Kapısına varıp Pasaport ve Gümrük işlemlerimizin ardından BULGARİSTAN`a  giriş yapıyoruz. HASKOVA  ve PLOVDİV üzerinden öğle saatlerinde BANSKO`ya  varıyoruz..

 2.Gün:Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'ya ulaşmamızın ardından siz misafirlerimizin kayak takımlarını temin edebilmesi için kiralama dükkanlarının önünde 1 saat serbest zaman veriyoruz. Bansko`da toplam 65 km. uzunluğundaki 17 farklı seçenek ile kayak pistlerindeki kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman.Belirlediğimiz saatte aracımıza binerek Otelimize yerleşiyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile akşam düzenlenecek olan Yöresel Bulgar Meyhanesi  turuna katılabilirler.(25 Euro)  2.günün akşamıda yapılabilir.

 3.Gün:Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba`nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşıyoruz.Arzu eden misafirlerimiz için Hamam turuna katılabilirler. Açık havada kar yağarken termal su ile dolu olan havuzun keyfini çıkarabilirler.(25 Euro) ( Hamam Giriş - Sauna - Buhar Odası - Açık Havuz ve Çay Kahve İkramları Fiyata Dahildir.)Konaklama  otelimizde

 4.Gün: Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacağız. Arzu eden misafirlerimiz ile kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya turuna katılabilirler (20 Euro Tur 15 Kişi Ve Üzerindeki GruplardaGerçekleştirilecektir.). Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan ALEXSANDER ,NEVSKİ  Katedrali , MİLLİ Kütüphane, SOFYA Üniversitesi, Eski KRALİYET Sarayı, NEO  Klasik stilinde yapılmış olan MİLLİ BULGAR TİYATROSU,ARKEOLOJİ  Müzesi, Eski SOFYA  - SENDİKA  Şehri, ROTONDA Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek SOFYA Heykeli`ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan BANYA Başı Camiisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko`ya Otelimize  dönüyoruz.

5.Gün:Otelimizdeki sabah kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak İstanbul hareket ediyoruz yol güzergahımızın üzerinde bulunan tesislerde misafirlerimizin öğlen yemeği(ekstra) yemeleri için serbest zaman veriyoruz. HASKOVA – HARMANLİ yolunu takiben KAPİTAN  ANDREEVO (Bulgar) sınır kapısında gümrük işlemlerimizi tamamlayıp KAPUKULE (Türk) sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Edirne - Çanakkale üzerinden İzmr'e ulaşıyoruz.Siz misafirlerimizi aldığımız  duraklara bırakıp vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • *3 Gece Otel  konaklama
  • *Otelde ki sabah Kahvaltıları2
  • *Seyahat Sigortası Güvence Paketi
  • *Lüks araçlarla ulaşım
  • *AYZE TUR  Rehberlik Hizmeti
  • *Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 *Vize Ücreti (120 €)

* İlk gün sabah kahvaltısı

* Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Yurtdışı çıkış harç bedeli (15 TL)

* Otelde yapacağınız ekstra harcamalar

* BULGAR Meyhanesi  (25 €)

* Seyahat sigortası (10 - 15 €) (65 yaş ve üzeri için prim farkı gelir)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.