Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

2019 KARADENİZ VE YAYLALARI

SAMSUN - ORDU - GİRESUN - TRABZON -RİZE - BATUM - ARTVİN

Konaklama : 4/5* Otellerde& yaylalar

Tur Süresi : 7 GÜN - 6 GECE YP

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA- MAVİ BAHÇE - ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL- ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 888 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

ŞOK ŞOK ŞOOK...

2019 'da BİR BAŞKA  KARADENİZ TURU İLE YİNE SİZLERLERİZ...

             DEV KAMPANYA 29 EKİM SON TARİH:888TL

HAYAL EDEMEYECEĞİNİZ GÜZELLİK .. ASLA UNUTAMAYACAĞINIZ KARADENİZ TURU..

YEŞİLİN HER TONUNU, DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ GÖRMEYE GİDİYORUZ...

VE

GÖRMEYEN KALMASIN DİYORUZZZ...

SAMSUN - ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - BATUM - ARTVİN - AMASYA

GİRESUN DERELİ MAVİGÖL FARKI İLE..

KUZALAN ŞELALESİ FARKI İLE...

SÜMELA MANASTIRI - CİNCİVA - ZİLKALE - ÇAT VADİSİ FARKI İLE...

TÜM AKŞAM YEMEKLERİ FİYATA DAHİLDİR...

ARAÇDA SINIRSIZ İKRAM...

PROFOSYONEL REHBER HİZMETİ...

DOLU DOLU KARADENİZ TURU İLE SİZLERLEYİZ...

 

1.GÜN: Saat 17.30’da Karşıyaka Mavişehir Girne Bulvarı , 17:50 Alsancak , 18:10 Fahrettin ALTAY , 18:20 Poligon – Nokta , 18:35 Üçyol Meydan 19:00 Bornova Ege Acil – Kampüs misafirlerimizi alarak İzmir’den hareket ediyoruz. Afyon – Ankara – Kırıkkale – Çorum – Merzifon üzerinden …

 

2.GÜN:Sabah saatlerindeSUNGURLU’yaulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (ekstra) olarak aldıktan sonra Samsun’da gezimize başlıyoruz. İlk olarak Karadeniz ile özdeşleşmiş Amazon kadınları için yapılan Amazon Parkına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada teleferiğe binerek Amisos Tepesini ziyaret edebilir. Ardından gezimize Atamızın Samsun’a çıkışının simgesi olan Samsun Atatürk Anıtı önünde toplu fotoğraf çektiriyoruz. Fotoğraf molasının ardından Kurtuluş Mücadelemizin en önemli mihenk taşı olan Bandırma Vapuru’nu ziyaret ediyoruz ve öğle yemeği (ekstra) için pidesi ile meşhur TermeUlusoy Tesisine hareket ediyoruz. Terme Çayının kenarında kahvelerimizi de içtikten sonra Fatsa – Ünye üzerinden Ordu’ya hareket ediyoruz. Orduya ulaştığımızda meşhur BOZTEPE ye çıkıyoruz.Konaklama ve akşam yemeği için Ordu’daki Grand Ayzek otel veya Giresunda bulunan AsteriaGarden Hotel Spa Hotel- Amazon Aretias Otel yerleşiyoruz.Akşam yemeği konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelde yaptıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte otelden ayrılıyoruz.Ardından Karadeniz’in güzel kenti Giresun’u panoramik olarak görüp meşhur Giresunun keşfedilmemiş  güzellikleri olan  MAVİ GÖL & KUZALAN ŞELALESİne çıkmak için ekstra olarak aracımızdan transfer olarak minibüslere binerek Dereli ilçesinde öncelikle muhteşem  KUZALAN ŞELALESİ'nin büyüleyici görüntüsünü, su ve doğanın verdiği huzurla izleyip ardından çok yakın bir mesafede olan yine bir başka doğa harikası  MAVİ GÖL' e devam ediyoruz. Hava şartlarının uygunluğu '' yağmurlu olmaması ''  durumunda adını da aldığı turkuaz rengiyle herkesi büyüleyen bu tabiat parkında geçireceğimiz serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimiz ile  Giresun’a inerek Akçaabat Trabzon’a ulaşıyoruz. Trabzon ile özdeşleşmiş bölgenin çok önemli bir kültür öğesi olan “telkari” hakkında bilgi almak ve alış veriş yapmak için telkari mağazasına gidiyoruz.Daha sonra Ulu Önder Atatürk’ün Trabzon ziyaretlerinde konakladığı köşküATATÜRK KÖŞK!ü görmek üzere Trabzon’un en yüksek noktasına doğru çıkıyoruz. Bu güzel köşkü görüp fotoğrafladıktan sonra Sümela Manastırını görmek için Maçka üzerinden Altındere Vadisinde dolmuşlara (ekstra) binip manastıra gidiyoruz. Bu tarihi manastır ve freskoları rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra aşağıya inerek aracımıza biniyoruz.Daha sonra Altındere vadisinde AKARSU DAĞ TESİSİ veya UZUNGÖL LİMONSUYU YAYLA tesisinde konaklama yapmak için minibüslerimize biniyoruz.

 

4.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonraUzungöl’de panoramik turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak KARESTER YAYLA sına çıkıyoruz.Hava durumunun müsait olduğu taktirde müthiş bir UZUNGÖL manzarası göreceğiz.Çay kahve eşliğinde yaylada yürüyüş yapacağız daha sonra minibüslerimize binerek aşağıya iniyoruz.Aracımıza binerek Rize ye doğru yola çıkıyoruz.Rize geleneksel RİZE BEZİ Alışverişi yapıyoruz.Daha sonra AYDER yaylasına hareket ediyoruz.Bu güzel gezinin ardından Fırtına Deresi’nin kenarında bulunan restorantımızda öğle yemeği molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimizi burada zipline– raftingsporlarını deneyebilirler. Öğle yemeğimizin ardından tekrarÇamlıhemşin’de bizleri bekleyen dolmuşlara (ekstra) binerek Şenyuva – Cinciva - Zilkale’ye gitmek üzere Çat Vadisinin zengin bitki örtüsü eşliğinde unutulmaz bir yolculuğa çıkıyoruz.Daha sonra Çamlıhemşin de aracımıza bindikten sonra dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz.

 

5.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte otelimizden ayrılıyoruz..Karadeniz sahil yolundan ilerleyerek Artvin Arhavi – Hopadan geçerek Sarp sınır kapısınaulaşıyoruz.Ardındanaracımızdan inerek gümrük işlemlerini yapmak üzere Sarp Sınır Kapısına giriş yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından Batum’da bizi bekleyen Gürcü plakalı otobüsümüze biniyoruz. Batum’daki gezimize yolumuz üzerinde bulunan Gonio Kalesi’ni panoramik olarak gördükten sonra Botanik Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Ardından Batum kent merkezine geliyoruz. Görülecek yerler arasında Avrupa Meydanı,Posedion Meydanı, Türk mahallesi, sahil boyu ve ışık gösterileri bulunmaktır. Batum gezimizin ardından programın zamanına göre öğle yemeğimizi BATUM da merkezde veya Gürcistan sınırlarından çıktıktan sonra Türkiye Hopa merkezde de yapabiliriz. Sarp sınır kapısından tekrar geçerek FREESHOP alışverişi için kısa bir zaman verilecektir.(Batum turu ekstra turdur) Ardından aracımıza binerek Trabzon’a doğru hareket ediyoruz.Sürmene ilçesine ulaştığımızda meşhur SÜRMENE BIÇAKLARI alışverişi yapıyoruz.Ardından Trabzon Yomra da bulunan VATANÇAY fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada Çay hakkında bilgiler edinerek yapılış ve işleyişini görerek ikram çaylarımızı yudumlayarak Çay alışverişi imkanı buluyoruz.Bu güzel günün sonunda otelimize yerleşiyoruz.Yayla tesisi.

 

6.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından dolmuşlara binerek Yayladan ayrılıyoruz.Akçabat’ta bulunan Karadeniz yöresel gıda ürünlerinin satıldığı mağazada alış veriş yapıyoruz. Ardında Giresun – Ordu üzerinde Terme’ye gidiyoruz. Burada vereceğimiz öğle yemeği molasında sonra Amasya’ya gitmek için Samsun üzerinden yola devam ediyoruz. Hırçın kız Karadeniz'e veda edip HAVZA-SULUOVA üzerinde AMASYA'ya varıyoruz. Selçuklu Valilerinden Torumtay'ın yaptırdığı Gök Medrese Camii'ni görüp, Torumtay'ın Türbesi'ni ziyaret ediyoruz .AMASYA Müzesi'ne geçiyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait Arkeolojik, Etnografik, Sikke, mühür, El Yazması gibi örnekleri ve İlhanlılar dönemine ait mumyaları görüyoruz.Osmanlı Sultanı II. Beyazıt tarafından 26 yıl valilik yaptığı AMASYA'ya armağan olarak 1482–1486 arasında Mimar Şemseddin Ahmet'e yaptırılan II. Beyazıt Külliyesi içerisinde bulunan Cami'yi gezip, Kütüphane, Aşevi yapılarını gördükten sonra Yeşilırmak'ın kenarında bulunan Şehzadeler Parkında yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma döneminden kalan eserlerden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinden ve Yalı Boyu evlerinin en güzel noktaların dan fotograf çekiyoruz AMASYA Kalesi'ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Pontus Krallığına ait Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. 1865 yılında inşa edilen Osmanlı döneminin en zarif sivil mimari örneklerinden birisi olan Hazeranlar Konağı( ya da Şehzadeler Konağı) ziyaret edip Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesini geziyoruz.Amasya merkezde bulunan  Otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

7.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardında otelimizden ayrılıyoruz. Ferhat’ın Şirin için açtığı su kanallarını görüp fotoğrafladıktan sonra Çorum’a doğru yola çıkıyoruz. Çorum’da leblebi alış verişinin ardından Kırıkkale – Ankara – Polatlı üzerinden İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.

 

NOT : TUR ESNASINDA HİÇ BİR EKSTRA ÜCRET ZORUNLU DEĞİLDİR.SADECE YAYLA KONAKLAMALARI İÇİN 2 TANE YAYLA KONAKLAMASI VAR İSE 80 TL 1 TANE YAYLA KONAKLAMASI VAR İSE 40 TL ZORUNLUDUR.

 

 

ÇIKIŞ TARİHİ

         İZMİR

1.GÜN

GİRESUN

2.GÜN

TRABZON

YAYLA

3.GÜN

 HOPA VEYA

AYDER

4.GÜN

TRABZON

YAYLA

     5.GÜN

   AMASYA

DÖNÜŞ

TARİHİ

02HAZİRAN

03 HAZİRAN

04 HAZİRAN

05 HAZİRAN

06 HAZİRAN

07 HAZİRAN

08 HAZİRAN

03 HAZİRAN

04 HAZİRAN

05 HAZİRAN

06 HAZİRAN

07 HAZİRAN

08 HAZİRAN

09 HAZİRAN

15 HAZİRAN

16 HAZİRAN

17 HAZİRAN

18 HAZİRAN

19 HAZİRAN

20 HAZİRAN

21 HAZİRAN

16 HAZİRAN

17 HAZİRAN

18 HAZİRAN

19 HAZİRAN

20 HAZİRAN

21 HAZİRAN

22 HAZİRAN

22 HAZİRAN

23 HAZİRAN

24 HAZİRAN

25 HAZİRAN

26 HAZİRAN

27 HAZİRAN

28 HAZİRAN

23 HAZİRAN

24 HAZİRAN

25 HAZİRAN

26 HAZİRAN

27 HAZİRAN

28 HAZİRAN

29 HAZİRAN

29 HAZİRAN

30 HAZİRAN

01 TEMMUZ

02 TEMMUZ

03 TEMMUZ

04 TEMMUZ

05 TEMMUZ

30 HAZİRAN

01 TEMMUZ

02 TEMMUZ

03 TEMMUZ

04 TEMMUZ

05 TEMMUZ

06 TEMMUZ

06 TEMMUZ

07 TEMMUZ

08 TEMMUZ

09 TEMMUZ

10 TEMMUZ

11 TEMMUZ

12 TEMMUZ

07 TEMMUZ                

08 TEMMUZ

09 TEMMUZ

10 TEMMUZ

11 TEMMUZ

12 TEMMUZ

13 TEMMUZ

13 TEMMUZ

14 TEMMUZ

15 TEMMUZ

16 TEMMUZ

17 TEMMUZ

18 TEMMUZ

19 TEMMUZ

14 TEMMUZ

15 TEMMUZ

16 TEMMUZ

17 TEMMUZ

18 TEMMUZ

19 TEMMUZ

20 TEMMUZ

20 TEMMUZ

21 TEMMUZ

22 TEMMUZ

23 TEMMUZ

24 TEMMUZ

25 TEMMUZ

26 TEMMUZ

21 TEMMUZ

22 TEMMUZ

23 TEMMUZ

24 TEMMUZ

25 TEMMUZ

26 TEMMUZ

27 TEMMUZ

27 TEMMUZ

28 TEMMUZ

29 TEMMUZ

30 TEMMUZ

31 TEMMUZ

01 AĞUSTOS

02 AĞUSTOS

03 AĞUSTOS

04 AĞUSTOS

05 AĞUSTOS

06 AĞUSTOS

07 AĞUSTOS

08 AĞUSTOS

09 AĞUSTOS

04 AĞUSTOS

05 AĞUSTOS

06 AĞUSTOS

07 AĞUSTOS

08 AĞUSTOS

09 AĞUSTOS

10 AĞUSTOS

09 AĞUSTOS

10 AĞUSTOS

11 AĞUSTOS

12 AĞUSTOS

13 AĞUSTOS

14 AĞUSTOS

15 AĞUSTOS

10 AĞUSTOS

11 AĞUSTOS

12 AĞUSTOS

13 AĞUSTOS

14 AĞUSTOS

15 AĞUSTOS

16 AĞUSTOS

11 AĞUSTOS

12 AĞUSTOS

13 AĞUSTOS

14 AĞUSTOS

15 AĞUSTOS

16 AĞUSTOS

17 AĞUSTOS

17 AĞUSTOS

18 AĞUSTOS

19 AĞUSTOS

20 AĞUSTOS

21 AĞUSTOS

22 AĞUSTOS

23 AĞUSTOS

18 AĞUTOS

19 AĞUSTOS

20 AĞUSTOS

21 AĞUSTOS

22 AĞUSTOS

23 AĞUSTOS

24 AĞUSTOS

24 AĞUSTOS

25 AĞUSTOS

26 AĞUSTOS

27 AĞUSTOS

28 AĞUSTOS

29 AĞUSTOS

30 AĞUSTOS

25 AĞUSTOS

26 AĞUSTOS

27 AĞUSTOS

28 AĞUSTOS

29 AĞUSTOS

30 AĞUSTOS

31 AĞUSTOS

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

* 5 GECE 4*OTELLER ve YAYLA KONAKLAMA

* 5 SABAH KAHVALTISI (OTEL)

* 5 AKŞAM YEMEĞİ (OTEL)

* AYZETUR REHBERLİK HİZMETİ

* MERCEDES-MAN-SAFİR OTOBÜS İLE ULAŞIM

* SEYAHAT SİGORTA PAKETİ

* ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

ÜCRETEDAHİL OLMAYANLAR

* İLK GÜN ALINAN SABAH KAHVALTISI                              

* ÖĞLE YEMEKLERİ (YÖRESEL)

* ALKOLLÜ-ALKOLSÜZ İÇECEKLER                                        

* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ                                 

* YAYLA MİNİBÜS ÜCRETLERİ (40+40)

* YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15tl)

* BATUM’DA ULAŞIM + REHBERLİK HİZMETİ (85 tl)

* ZİLKALE VE KARASTER MİNİBÜS ÜCRETİ (40+40)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamaların tamamı 4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

EK BİLGİLER

17.30 Karşıyaka AYZE TURİZM

17.35 Mavişehir 

17:50 Alsancak

18:10 Fahrettin ALTAY

18:20 Poligon – Nokta

18:35 Üçyol Meydan

19:00 Bornova Ege Acil – Kampüs 

MİSAFİRLERİMİZ YOL DÜZERGAHINDAKİ İSTEDİKLERİ DURAKDAN ALINIR...