Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

BOZCAADA - ÇANAKKALE - GÖKÇEADA - ASSOS

Bozcaada ve Gökçeada

Konaklama : 4*AKOL OTEL

Tur Süresi : 3 GÜN - 2 GECE (YP)

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Fahrettin Altay,Üçyol,Alsancak,Bornova,Karşıyaka

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 599 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

BOZCAADA - ÇANAKKALE - GÖKÇEADA - ASSOS TURU

ÇANAKKALE MERKEZDE DENİZ'E SIFIR 4*AKOL OTEL

http://www.hotelakol.com.tr/

DENİZ MANZARALI ODALARDA KONAKLMA FIRSATI

TÜM GÜN BOZCAADA ve TÜM GÜN GÖKÇEADA GEZİLERİ

 

1.TUR : 12 AGUSTOS - 14 AGUSTOS --- 3 GÜN - 2 GECE (YP) 650 TL

2.TUR : 13 EYLÜL - 15 EYLÜL --- 3 GÜN - 2 GECE (YP) 625 TL

3.TUR : 11 EKİM - 13 EKİM --- 3 GÜN - 2 GECE (YP) 625 TL

 

1.GÜN: Sabah saat 06:00’da Üçkuyular’dan , 06:30’da  Üçyol’dan, 07:00’de Karşıyaka Ayze Turizm önünden misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Edremit-Altınoluk üzerinden uygun yerlerde molalar vererek Geyikli İskelesi’ne ulaşıyoruz. 12:00 feribotu ile keyifli bir yolculuk yaparak  BOZCAADA’ya geçiyoruz. Merkezde vereceğimiz serbest zamanda öğle yemek(ekstra)molasının (Balık önerilir)ardından Çanakkale Boğazı’nın Ege Deniz ağzında bulunan ülkemize ait iki adadan biri olan Bozcaada gezimize başlıyoruz. Alabildiğine uzanan üzüm bağlarını görerek adanın batı burnunda bulunan RÜZGAR GÜLLERİ’ne varıyoruz. Ülkemizin 3.Rüzgar Enerji Santrali olan rüzgar gülleri adanın gurur kaynağı. Panoramik turumuzda HABBELE SAHİLİ’ni görerek hiç köyü olmayan tek ilçemizin merkezine varıyoruz. Merkezdeki gezimizde ilk olarak Bozcaada deyince aklımıza gelen ŞARAP üretim yerinde tadım yapıp, ŞARAP MÜZESİ’ni geziyoruz. Rum döneminden kalan (1867)MERYEM ANA KİLİSE’sini gezip tarihi sokaklarındaki iki katlı taş ve ahşap cumbalı evlerini resimliyoruz.  Daha sonra BOZCAADA KALESİ(Ceneviz Kalesi)’ni geziyoruz. AYAZMA PLAJI’nda vereceğimiz deniz molasının ardından 17:00 feribotu ile Bozcaada’dan ayrılıyoruz. Çanakkale’ye vardığımızda merkez bulunan  4*AKOL Oteline yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

 

2.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Çanakkale iskelesinden ECEABAT’a geçip KABATEPE’den feribot ile keyifli bir yolculuk sonrası GÖKÇEADA’ya  varıyoruz. Volkanik yapısı, verimli ovaları,bağları, zeytinlikleri,eşine az rastlanır su kaynakları deniz ve kumsalları ile cennet gibi bir ada. Bu muhteşem görüntülerle dolu Ada’daki gezimize KEFALOS KOYU’nda bulunan AYDINCIK Sahili ile başlıyoruz. Doğal oluşum Çamur banyosu ve denizin tadını çıkarıyoruz. Burada alacağımız öğle yemek(ekstra) molasının ardından Gökçeada gezimize devam ediyoruz.ZEYTİNLİ Köyüne vardığımızda meşhur Dibek Kahvesinin tadına bakıp,tarihi ve kültürel özelliklere sahip olan Rum evleri-Kilisesi-Çamaşırhanesini görüyoruz. Buradan TEPEKÖY’e gidiyoruz. Tarihi Rum Kilisesi’ni gezip,adanın meşhur Rum Şarabının tadına bakıyoruz. Gezilerimizin sonunda feribot yolu ile Çanakkale’deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: Sabah  kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp BEHRAMKALE’ye gidiyoruz.ASSOS antik kentini geziyoruz.ASSOS Antik Limana inerek serbest zamanda öğle yemek molası veriyoruz.Bu molamızın ardından  Edremit-Zeytinli köyüne vardığımızda bizi bekleyen minibüslerle SUTÜVEN ŞELALESİ’ne çıkıyoruz. HASAN BOĞULDU GÖLÜ  ve çevre gezimizin ardından minibüslerle otobüsümüze geri dönüyoruz.Günün sonunda uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 2 Gece otel konaklama                                                                        
 • Oteldeki 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği                                         
 • Ayzetur Profesyonel Rehberlik hizmetleri                                                                
 • Otobüs ile ulaşım                                                  
 • Seyahat Saglık Sigorta Paketi                                                                    
 • Bozcaada – Gökçeada ve Çanakkale feribot ücreti
 • Program içerisindeki tüm geziler ve turlar   
 • Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Öğle ve mola yerleri yemekleri
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Zeytinli Köyü minibüs ücreti
 • Kişisel harcamalar

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • 06:00 ÜÇKUYULAR (FAHRETTİN ALTAY)
 • 06:15 HALE PASTANESİ
 • 06:20 NOKTA DURAGI
 • 06:30 ÜÇYOL
 • 06:50 BORNOVA EGE ACİL
 • 07:00 BORNOVA MİGROS DURAGI
 • 07:15 KARŞIYAKA İSKELE
 • 07:20 AYZE OFİS ÖNÜ (GİRNE BULVARI)
 • 07:40 ÇİĞLİ BELEDİYE veya SANTRAL DURAGI

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi: Çocuk  katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti gösteri bileti /kdv kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.