Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

Bursa - Uludağ Turları

Bursa-Ulu Camii-Uludağ-Cumalıkızık

Konaklama : 4*Tiara Otel

Tur Süresi : 2 GÜN - 1 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA- MAVİ BAHÇE - ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL- ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 359 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Bursa - Uludağ Turları

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

ULUDAĞ KAR KEYF-İ - BURSA

ULU CAMİİ - OSMANGAZİ - ORHANGAZİ - YEŞİL TÜRBE
CUMALIKIZIK - ULUDAĞ - ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI

10-11 OCAK 2020 (2 GÜN - 1 GECE)YP
25-26 OCAK 2020 (2 GÜN - 1 GECE)YP
08-09 ŞUBAT 2020 (2 GÜN - 1 GECE)YP
22-23 ŞUBAT 2020 (2 GÜN - 1 GECE)YP

 

 

1.GÜN: Sabah Bostanlı İskele ve Girne Bulvarı 06.30’da, Üçkuyular’dan 07.00’de, Üçyol’dan 07.30’da misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun yerlerde vereceğimiz molaların ardından BURSA‘ya varıyoruz. İlk olarak OSMAN GAZİ ve ORHAN GAZİ Türbelerini ziyaret ediyoruz. Buradan Bursa merkezdeki Yıldırım Bayezid tarafından 1396- 1399 yılları arasında mimar Ali Neccar'a yaptırılan abidevî eser, erken dönem Osmanlı sanatının en önemli örneğidir. Açılışında ilk hutbeyi Somuncu Baba'nın verdiği bu kutlu mekânın ilk imamı da Mevlid-i Şerif'in yazarı Süleyman Çelebi'dir. Tarihi boyunca olağanüstü hallere sahne olan cami; menkıbeler ve büyük alimlerin eserlerinde Mescid-i Haram, Mescid-i Nebevî, Mescid-i Aksâ ve Şam'daki Emeviyye Camii'nin ardından beşinci ziyaretgâh olarak zikredildi. ULU CAMİİ’yi gezip serbest zamanda KOZAHAN (İpekçiler Çarşısı)’da alışveriş yapıyoruz. Molamızın ardından çinileriyle meşhur YEŞİL TÜRBE ve YEŞİL CAMİİ gezip günün sonunda Bursa merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle BURSA ARAP ŞÜKRÜ SOKAĞI’nda keyifli bir akşam geçiriyoruz.

 

2.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak CUMALIKIZIK Köyüne gidiyor ve EMİR SULTAN TÜRBESİ’ni ziyaret ediyoruz. Bu güzel köy gezimizin ardından ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Bu güzel doğanın içinde karın keyfi eşliğinde (arzu edenler kiraladıkları kayak takımları ile kayak yapabilir)ULUDAĞ verilen serbest zamanın ardından Bursa merkeze dönüyoruz. Kent Meydanında öğle yemek (ekstra) molası (arzu edenler meşhur Bursa İskender Kebabın tadına bakabilir) veriyoruz. Molamızın ardından kestane şekeri alış verişi yapıyoruz. Bursa’dan ayrılarak bu bölgeye ayrı bir güzellik katan ULUABAT GÖLÜ kıyısında panoramik turumuz sonrası GÖLYAZI Köyünde bulunan tarihi AĞLAYAN ÇINAR altında akşam çaylarını içiyoruz. Günün sonunda uygun yerlerde molalar vererek İZMİR’e dönüyor ve bir başka AYZETUR programından görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 1 gece otel konaklama

* Oteldeki sabah ve akşam yemekleri                             

* Rehberlik hizmetleri

* Kişi sayısına göre uygun araçla ulaşım

* Seyahat Sigorta Paketi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

* Öğle yemekleri

* Ören yerlerine giriş ücretleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06:30’da Mavibahçe- Bostanlı

06:45 Karşıayaka AYZE Turizm

07:00’da Alsancak Gar + 10 dk Lozan Meydanı

07:20’de Üçkuyular (Fahrettin Altay)

07:30’de Üçyol (Yazahaneler Meydan)

07:45’da Bornova Acil

EK BİLGİLER

NOT: Fiyatlarımız Kademeli olarak ay ay artış göstermektedir.Katılımcının turu satın 
aldığı ödeme yaptığı tarih baz alınarak fiyat hesaplaması yapılcaktır.

 

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

 Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araç içi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.