Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

festival

Konaklama : 4/5* Otellerde

Tur Süresi : 2 GÜN - 1 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA-ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL-BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 290 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

   

BADEM  ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

DATÇA

 

09 ŞUBAT / 10 ŞUBAT    ( 2 Gün - 1 Gece)

 

1.GÜN:Sabah saat 08:00’de Ayze Turizm önünden, saat 08:30’da Üçkuyular Shell benzin istasyonu önünden, saat 08:45’de Üçyol’dan  siz misafirlerimizi belirlediğimiz noktalardan alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının (ekstra) ardından SAKAR Geçiti’ne vardığımızda muhteşem GÖKOVA manzarasını fotoğraflayıp Muğlaya varıyoruz.  Muğla-Merkez’in tarihi han yapılarının en güzel örneklerinden biri olan 19. yüzyıl eserleri arasındaki  Konakaltı Han,  günümüzde sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.Saatli Kule, Balıbey mahallesi Kara Mustafa Caddesinde yer almaktadır.Eski şehrin ticaret ve zanaat merkezi Arasta mevkiinde 1895’te Muğla’nın ilk Belediye Başkanı olan Hacı Kadızade Süleyman Efendi ve eşi Pembe Ana tarafından yaptırılmıştır. Şam şehrinde gördükleri kulenin bir benzerini hac dönüşü ünlü Rum usta Filvarus’a (Mihail Konstantin’in oğlu)  yaptırmışlardır. Muğlanın tarihini yaşarken serbest zaman da(ekstra) öğlen yemeğimizi yiyoruz. Rehberimizin  belirlediği  zaman da aracımıza binerek DATÇA ya hareket ediyoruz.Palamutbükü'nde oluşturulacak Festival Panayır Alanına gidiyoruz. Badem ürünleri satışından, yöresel yemeklere, doğal üretim workshoplarından, Datça’da üretilen el işi takı ve hediyelik ürünlerinden alışveriş ediyoruz. Yöreye has dans gösterilerini ve FESTİVAL  Etkinliği kapsamındaki  eğlencelere katılıyoruz. Rehberimizin belirlediği zamanda aracımıza binerek 5*CETTİA BEACH RESORT Otelimize yerleşiyoruz.
 
 

2.GÜN: Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından DATÇAya  dönüyoruz.BADEM ÇİÇEĞİ festival etkinliğine katılıyoruz. Rehberimizin belirlediği zaman da aracımıza biniyoruz.YATAĞAN   mevkiindeki tek bir galeriden oluşan uzunluğu 100 metre.olan YERKÜPE Mağarası yarı aktif özellik taşımakta ve içerisindeki sarkıtlar, dikitler oldukça dikkat çekmektedir.Mağaradaki geçiş düzenlemeleri yapılmış ve mağara içi ışıkla aydınlatılmıştır.Arzu eden siz misafirlerimizle mağarayı geziyoruz.Yolumuzun üzerindeki (ekstra) ÇİNE de çöp şişlerimizi yemek üzere  mola verip İzmire dönüyoruz.Siz misafirlerimizi aldığımız noktalar da bırakıyoruz.

 NOT : Programda belirtilen 1.gün ve 2.gün gezilecek güzergahlar Festival nedeni ile değiştirebilir

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 1gece otelde konaklama

* Oteldeki 1sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği

* AYZETUR Rehberlik hizmeti                 

* Seyahat Sigorta  Güvence Paketi        

* Lüks araçla Ulaşım

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk gün sabah kahvaltısı

*Son gün  akşam yemeği

* Öğle yemekleri

* Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

* Tüm yolculuk esnasın daki yiyecek ve içecekler              

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti gösteri bileti /kdv kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.