Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI VE ŞARTLAR

Gizlilik Politikası başlığıyla yayınlanan işbu Gizlilik Poliçesi'nde taraflar  www.ayzetur.com  web sitesinin sahibi Türkiye adresinde bulunan AYZETUR TURİZM OTO KİRALAMA TAŞ.GID.İNŞ ve SAN.TİC.LTD ünvanlı şirket (Kısaca Site Sahibi olarak anılacaktır) ile; Siteye herhangi bir şekilde erişim sağlayan, Hizmetleri bedelsiz olarak inceleyen veya bedelini ödeyerek satın alan her gerçek ve tüzel kişidir (Kısaca Kullanıcı olarak belirlenecektir).

Bu Siteyi ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunulan hizmetleri incelemeniz/satın almanız sırasında, size ve incelediğiniz/satın aldığınız hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Poliçesi'nde belirtilen şartlara tabidir.

Bu siteye herhangi bir şekilde erişim sağlayan, sunulan hizmetleri inceleyen/satın alan, sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlanan her gerçek ve tüzel kişi işbu Gizlilik Poliçesi'nde belirtilen şartları önceden kabul etmiş sayılır.

Bu Site üzerinden yayınlanmak suretiyle herkesin erişimi ve incelemesi mümkün kılınmış olan işbu Gizlilik Poliçesi ayrıca, kullanıcılar ve müşterilerle önceden yapılmış veya ileride yapılacak olan her türlü sözleşmenin de ayrılmaz bir parçasıdır.

Sizinle ilgili olarak elde edilen bilgiler, Hizmetlerin size en uygun şekilde sunulabilmesi içindir ve Hizmetlerin kalitesinin sürekli olarak artırılmasını sağlamaya yöneliktir.
Bu bilgiler aşağıda belirtilen 2 şekilde temin edilmektedir:

BİLGİLERİN KORUNMASI ve KULLANILMASI

Site kullanıcılarıyla ilgili olarak elde edilen bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, kullanıcılarımızın talep ettiği hizmetleri yerine getirmek amacıyla ve gerektirdiği ölçüde ve sadece yetkili personelimiz tarafından ulaşılabilmektedir. Kullanıcı bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça herhangi bir kişi veya kurumla paylaşılmaz.

HASSAS BİLGİ GÜVENLİĞİ

Bu web sitesi girilen bilgilerin güvenliği için SSL Güvenlik Sertifikası ile donatılmıştır. Bu nedenle, güvenli iletişim kanalı (SSL - Secure Sockets Layer) üzerinden gerçekleşen işlemler esnasında iletilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-mail gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir.

Kredi kartıyla ödeme işlemleri SSL güvenli bağlantı vasıtasıyla doğrudan banka kredi kartları provizyon merkezinden sorgulama yaparak (Sanalpos sistemi üzerinden) gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, ilk 4 ve son 4 hanesi  (4141********4141 gibi) dışında  ne internet sunucusunda ne de firmamızdaki herhangi bir fiziki ortamda saklanmaz. Dolayısıyla, kredi kartı bilgileriniz hiçkimse tarafından görülemez ve öğrenilemez.

Başkaca hassas veriler de hiçbir surette ne işyerimizde ne de internet sunucumuzda kaydedilmemektedir. Bununla birlikte, bilgisayar korsanlığı yoluyla internet sunucusunun koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğabilecek olası zararlardan dolayı Site Sahibi sorumluluk kabul etmemektedir.

D. DİĞER KULLANIM ŞARTLARI

Burada bildirilen hükümler ve bu hükümlerde Site Sahibi tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Site Sahibi ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin bir parçasıdır ve her iki tarafı da bağlayıcıdır.
Site Sahibine karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir uygulama yapılamaz, herhangi bir girişim ve/veya talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Şirket Unvanı: AYZE TUR / Ayzetur Turizm Oto Kiralama Taşımacılık Gıd. Inş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yazışma Adresi: Girne Bulvarı No:58/A Aksoy Karşıyaka İzmir TURKIYE
Tel: 02323641065 - 02323687083 - 05336208042
Vergi Dairesi ve Numarası: Karşıyaka Vergi Dairesi 1270398027