Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ve Kullanım Şartları

ayzetur.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 
ayzetur.com alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
ayzetur.com da kredi kartıyla yaptığınız ödemeye yönelik tüm işlemlerin ayzetur.com  üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
   AYZETUR TURİZM OTO KİRALAMA TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT SANAYİ ve TİC.LTD.ŞTİ