Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

İSTANBUL KEYİF VE KÜLTÜR TURU

İSTANBUL - SARAYLAR - MÜZELER

Konaklama : 5* MANESOL OTEL

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA - FAHRETTİN ALTAY - ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 475 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

       İSTANBUL KÜLTÜR TURU

'' AVRUPA YAKASI '' 5* MANESOL OTEL (YP) KONAKLAMA FARKI İLE !!!

 

 

ÇAMLICA TEPESİ - 1453 PANOROMA MÜZESİ - GALATA KULESİ - BOĞAZ TURU- DOLMABAHÇE SARAYI - SULTAN AHMET - TOPKAPI SARAYI - AYASOFYA- YEREBATAN SARNICI - MİNİATÜRK- BÜYÜKADA
 

1.GECE: Saat 22:00 Karşıyaka  Ayze Turizm önünden , 22:30 Üçyol’dan 22:50 Üçkuyular 23:15 Bornova dan  Siz misafirlerimizi  alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Gece boyu  uygun yerlerde molalar vererek sabah İstanbul’a ulaşıyoruz.

 1.GÜN: Sabah serbest kahvaltı molamızın(ekstra) ardından Yedi tepeli İstanbul gezimize başlıyoruz. Çamlıca tepesine çıkıyoruz.İstanbul manzarası eşliğinde (ekstra) kahvelerimizi içiyoruz.İstanbul’un Fethini yaşayacağımız PANORAMA 1453 FETİH MÜZESİ’ni gezip renkli kareler çekiyoruz. EYÜP SULTAN CAMİİ’yi ve türbesini ziyaret  ediyoruz.Siz  arzu eden  misafirlerimiz ile PİERLOTİ TEPESİ ne teleferik ile çıkıyoruz.Burada HALİÇ manzarası eşliğinde kahvelerimizi (ekstra)  yudumluyoruz.Aşağıya inip  otobüsümüze binip  diziler ile meşhur olmuş İstanbulun  Eski demtlerin den biri olan Tarihi BALAT ‘a gidiyoruz.Rehberimiz eşliğin de bu tarihi BALAT sokaklarını geziyoruz.Rehberimizin  belirlediği saatte otobüsümüze binip  Eminönü İskelesine ulaşıyoruz.Burada bizleri bekleyen Özel Boğaz turu (ekstra) teknemiz ile İstanbul’un Boğazında yaklaşık 2 saat sürecek  olan sırası ile (Karaköy liman,Dolmabahçe Boğaz,Galata Kulesi,Çırağan Sarayı,Galatasaray Adası,Kuleli Askeri Lisesi,Boğaz Yalıları vb gibi eserler) eşsiz güzellikte bir tur yapıyoruz.Günün sonun da Avrupa yakasın daki *5MANESOL otelimize giriş yapıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN: Otelimizdeki  sabah kahvaltımızın ardından  İstanbul gezimize  DOLMABAHÇE SARAYI ile başlıyoruz. HİPODRUM-OBELİSK(DİKİLİTAŞ)-ÖRMELİ DİKİLİTAŞ-YILANLI SÜTUN- ALMAN ÇEŞMESİ’ni gezip resimliyoruz. Serbest zamanda SULTAN AHMET MEYDANI’nda (arzu eden  siz misafirlerimiz için  Sultan Ahmet köftecisinde) öğle yemeği (ekstra) öneriyoruz.. Molamızın ardından Dünya Kültür Mirasının en değerli yapıtlarından olan TOPKAPI SARAYI’nı ve AYASOFYA Müzesini geziyoruz. YEREBATAN SARNICI ve Türkiye’nin vitrini olan MİNİATÜRK’ü gezip keyif ve kültür dolu bir günün sonunda *5MANESOL otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimizle lobi de  buluşup  KUMKAPI eğlencesine  (ekstra)  gidiyoruz. 

 

3.GÜN: Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak saat  09:00 da Adalar vapuru ile Prens adalarının en büyüğü ve en çok ziyaret edileni Büyükada  geçiyoruz.Antik dönemde Demonisia, Halkın Adaları olarak anılan Prens Adaları hakkında ilk bilgiler 1930 yılında Karacabey mevkiindeki Rum Ortodoks mezarlığı yakınında bulunan ve Büyük İskender’in babası Makedonya kralı II. Filip’e ait altın sikkeleri içeren Büyükada Definesi ile elde edilmiştir. Ada  havasını soluyup , kuş cıvıltıları arasında yürüyüş yapıyoruz. Öğle yemeği(ekstra) molamızın sonrasında vapurla İstanbul’a dönüyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binerek eşsiz güzellikteki İSTANBUL’a veda ediyoruz. Uygun yerlerde molalar vererek Bursa – Balıkesir üzerinden İzmir’e dönüyoruz.Siz misafirlerimizi  aldığımız noktalara bırakıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

     

 • *Otel konaklama
 • *Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları  Akşam Yemeği
 • *AYZETUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • *Seyahat Sigortas Güvence  Paketi
 • *Lüks araçlarala  Ulaşım

*Araç içi İkramlar                                            

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 •  * İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 •  *Son Gün  Akşam Yemeği
 •  *Öğle Yemekleri
 •  *Tur esnasın da ki tüm yiyecek ve içecekler
 • *Müze ,Saray,Tarihi yerlerin giriş ücretleri
 •  *Boğaz turu ,BÜYÜKADA ya geçiş
 • *Pierloti  çıkış ;  Kumkapı  Eğlencesi

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

22:00 Karşıyaka  Ayze Turizm

22:05 Mavibahçe ve Bostanlı Karşıyaka İskele önünden

22:30 Üçyol

22:50 Üçkuyular

23:15 Bornova Ege Acil önü

EK BİLGİLER

EK BİLGİLER:

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi, 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.