Kapadokya Turu/2020 Sezonu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

OTOBÜS İLE KAPADOKYA TURLARI

SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA veya DİNLER OTEL FARKI İLE ...

4 Gün - 3 Gece (yp) 2 Gece Otel Konaklama

Ihlara Vadisi , Derinkuyu Yeraltı Şehri , Güvercinlik Vadisi , Taş Atölyeleri , Peribacaları , Ürgüp , Avanos , Hacı Bektaşi Veli

Tur Programı

1. Gün

İZMİR - AFYON - KONYA - AKSARAY

Akşam saat 19.00’da AYZE Turizmden, 19.30’da Üçkuyular’dan, 19.45’de Üçyol’dan, 20.00’da Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil önünden siz misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Kula ve Afyon’da vereceğimiz molaların ardından sabah saatlerinde AKSARAY’a varıyoruz.

2. Gün

IHLARA VADİSİ - DERİNKUYU - GÜVERCİNLİK VADİSİ - ÜRGÜP

Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesislerinde sabah kahvaltısı (ekstra) molamızı verip IHLARA VADİSİ’ne geçiyoruz.  DERİNKUYU yeraltı şehrini geziyoruz. Kapadokya bölgesinin jeolojik oluşumu sayesinde inşa edilebilmiş sekiz katlı Derinkuyu Yeraltı Şehri, büyük bir topluluğu içinde barındıracak ve ihtiyaçlarını karşılayacak mekânlardan oluşuyor. Bölgede bulunan bir diğer örnek olan Kaymaklı Yeraltı Şehri'nden farklı olarak Derinkuyu'da bir misyonerler okulu, günah çıkartma yeri, vaftiz havuzu ve ilgi çekici bir kuyu da bulunmaktadır. Buradaki serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) molamızı veriyoruz.Tarihi ve doğası ile görenleri en çok etkileyen Nevşehir Kapadokya’daki en meşhur yerlerden bir tanesi GÜVERCİNLİK VADİSİ’nde fotoğraf molası veriyoruz. Geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren güvercinlerin öyküsü ile bütünleşen vadi, müthiş manzaraya karşı eskinin izlerini hissetmek isteyenlerin uğrak noktasıdır. Dünya harikası coğrafyası, binlerce peri bacasıyla süslenen Kapadokya’da Zelve Vadisi, Belisırma Köyü, Yılanlı Kilise, Özkonak ve Ayvasil Kilisesi de görülmesi önerilen yerlerdendir.ONLX TAŞ ATÖLYESİ'ne gidip  tanıtımı izleyip alış veriş yapıyoruz. Günün sonunda Avanos ÜRGÜP mevkiindeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde...

3. Gün

HACI BEKTAŞİ VELİ - AVANOS - PERİ BACALARI - DERBENT - TÜRK GECESİ

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından HACI BEKTAŞ-I VELİ ’ye doğru hareket ediyoruz.Buradaki ziyaretimizin ardından   tarihi Kızılırmak Taş Köprü’den geçip AVONOS’daki çanak – çömlek atölyelerinde gösteriyi izleyip, alış – veriş yapıyoruz. Daha sonra PAŞABAĞ – DERVENT VADİSİ  PERİBACALARI gezilerimizin ardından Fransız Şarapçılar Derneğinden ödüllü TURASAN ŞARAP FABRİKASI’nı ve yanındaki ASMALI KONAK’ı geziyoruz. Kapadokya bölgesinin simgesi olan ÜÇ GÜZELLER’de fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra UÇHİSAR KALEALTI-GÖREME’deki gezilerimizin sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Bu gece arzu eden misafirlerimiz geleneksel TÜRK GECESİ eğlencesine katılıyoruz.)(extra)

4. Gün

KONYA MEVLANA - NASRETTİN HOCA - İZMİR DÖNÜŞ

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Kapadokya’ya veda ediyoruz. Aksaray üzerinden Konya’ya varıyoruz. Konya’da MEVLANA TÜRBESİ ve MÜZESİ’ni gezip serbest zamanda öğle yemek (exstra)molası veriyoruz. Molamızın ardından AKŞEHİR’de NASRETTİN HOCA TÜRBESİ’ ni  ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizin ardından İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Afyon  ve  Kula’daki   ihtiyaç molalarının  ardından  İzmir’e varıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• 2 gün Otel de konaklama
• Otelde Alınan  2 Sabah Kahvaltısı 2 Akşam Yemeği
• AYZETUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sigortası Güvence Paketi
• Lüks araçlarla ulaşım
• Araç içi ikramlarımız

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

• İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
• Son Gün Alınan Akşam Yemeği
• Öğle Yemekleri
• Tur esnasın da ki tüm yiyecek ve içecekler
• Ören yerleri  giriş ücretleri
• Türk Gecesi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 30, 31 Temmuz • 10 Eylül • 08, 28 Ekim

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  30.07.2020650.00 TL799.00 TL 650.00 TL0 - 6 Yaş 400.00 TL
  0 - 6 Yaş 400.00 TL
  Taksitler »
  31.07.2020650.00 TL799.00 TL 650.00 TL0 - 6 Yaş 400.00 TL
  0 - 6 Yaş 400.00 TL
  Taksitler »
  10.09.2020650.00 TL799.00 TL 650.00 TL0 - 6 Yaş 400.00 TL
  0 - 6 Yaş 400.00 TL
  Taksitler »
  08.10.2020650.00 TL799.00 TL 650.00 TL0 - 6 Yaş 400.00 TL
  0 - 6 Yaş 400.00 TL
  Taksitler »
  28.10.2020650.00 TL799.00 TL 650.00 TL0 - 6 Yaş 400.00 TL
  0 - 6 Yaş 400.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar

  Gönül Çallı
  İlk defa katıldığım turunuzu çok beğendim arkadaşlarımın söyledikleri kadar varmış Herşey çok güzeldi tekrar görüşmek dileği ile ..
  27.01.2020
  Serpil Kocadağ
  Çok çok guzel ve keyifli bir Doğu Ekspresi gezisi oldu. AYZETUR ekibine, çok ilgili ve güleryüzlü (her türlü kahrimizı çeken) kaptanlarımıza ve özellikle muhteşem insan, bilgi küpü (tanımaktan gerçekten mutlu olduğumuz) Erdal beye teşekkür ederiz.Kars Erzurum ve Van otelleri özellikle çok güzeldi . Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum.
  27.01.2020
  SABRİYE ÖZKAN
  Sizinle geçen sene doğu anadolu ve güney doğu turumuzdan çok memnun kaldık bu sene yine hazırız programlarınızı koyarsanız seviniriz
  27.01.2020
  SEZER ÖZAŞIK
  turunuzu beğendim katılmayı düşünüyorum başarılarınızın devamını diliyorum
  06.01.2020

  Kapadokya Turu/2020 Sezonu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Tur esnasında araçta ve kalınan otel , tesislerde kaybolan eşyalardan sorumlu olan misafirlerimizin kendisidir.Ayzetur bu konuda sorumluluk kabul etmez.
  • Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
  • Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
  • Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan AYZETUR’UN Sorumluluğu Yoktur.
  • Tüm turlarımızda çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin yanında uygulanmaktadır.
  • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığı taktirde Ayzetur olarak misafirlere tur çıkış tarihinden 48 saat öncesine kadar iptalini bildirmek durumundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.
  • Uçaklı Turlarda AYZETUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
  • Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda AYZETUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
  • Otellerde aynı şartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapma hakkına sahipdir AYZETUR.
  • Turlarda gerçekleştirilen araç şartı D2 belgeli turizm aracı olmak kaydı ile kişi sayısına göre 27, 30 , 35 ve 46 lık olmak üzere değişiklik gösterebilir.
  • Tüm yolcularımızın zorunlu olarak Seyahat sağlık sigortası yapma zorunluluğu mevcuttur.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar