Karadeniz Turu Abant'dan Batum'a Kadar

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

     ABANT'DAN BATUM' KADAR BAŞTANBAŞA KARADENİZ TURU    

Daday yaylası veya Kastamonu merkezde Konaklama Farkı ile ....Samsun merkezde Konaklama Farkı ile

Abant , Amasra , Safranbolu , Kastamonu Dahil  ....

Amasra ve Safranbolu Gezisi FARKI İLE !!!

SÜMELA MANASTIRI DAHİL ...

KASTAMONU DADAY YAYLASI FARKI İLE ...

Sinop'da Tekne Turu Farkı ile .. Ayder Yaylası , Uzungöl Farkı ile ....

Trabzon Ayasofyası , Atatürk Köşkü , Sümela Manastrı Farkı ile ...

Borçka Karagöl , Gürcistan (Batum) Farkı ile... 

    HER CUMA ve CUMARTESİ KESİN HAREKET    

      İZMİR – AYDIN – MANİSA – MUĞLA BALIKESİR HER HAFTA KESİN HAREKET      

Tur Hareket Tarihleri: 16 Nisan • 09, 22, 23 Mayıs • 13, 19, 20, 26, 27 Haziran • 03, 04, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31 Temmuz • 01, 07, 08, 14, 15, 21, 22, 28, 29 Ağustos • 04, 05 Eylül

 

Tur Programı

1. Gün

İZMİR - BURSA - BOLU

19:00 Mavişehir Mavibahçe Önü,19:10 Bostanlı İskele , 19:20 Girne Ayzetur Acenta Önü, 19:35 Bayraklı Üst Geçit , 19:45 Alsancak Gar , 19:50 Alsancak Lozan Meydanı, 20:10 Fahrettin Altay Meydanı , 20:20 Poligon , 20:25 Hatay Üçyol Meydan , 20:45 Bornova Ege Acil Önünden misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Yolculuğumuz esnasında Akhisar , Susurluk'da ve Bolu Otobanında molalarımız olacaktır.

2. Gün

ABANT - BARTIN - AMASRA - SAFRANBOLU - KASTAMONU

Sabah saatlerinde Bolu Abant yolu üzerinde bulunan uygun bir tesiste sabah kahvaltımızı (ekstra) yapıyoruz. ABANT Milli Parkına hareket ediyoruz. ABANT’ın muhteşem doğası eşliğinde doğa yürüyüşümüzü yapıp bu doğal güzelliği fotoğraflıyoruz. Molamızın ardından MENGEN-DEVREK-ÇAYCUMA-BARTIN üzerinden ÇEŞM-İ CİHAN olarak bilinen AMASRA’ya varıyoruz. Bizans döneminde yapılan ZİNDAN KALESİ ve KEMERE KÖPRÜSÜ’nü geçip, BOZTEPE ADASI üzerindeki SORMAGİR KALESİ’ni geziyoruz. Deniz kıyısındaki kahve molamızın ardından SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz. Safranbolu’ya vardığımızda vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) molası sonrası ARASTA ÇARŞISI ve KAYMAKAMLAR EVİ’ni gezip meşhur lokum alışverişi yapıp KASTAMONU’ya hareket ediyoruz. KASTAMONU’ya vardığımızda Kurtuluş Savaşı’nda destan yazmış kadınlarımızdan ŞEHİT ŞERİFE BACI ANITI’nda fotoğraf çekiliyoruz. GÖKSU nehri kıyısındaki Mütevelli Otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Programımıza göre Kastamonu konaklaması uygun değil ise konaklamamız DADAY YAYLASI ndaki Yayla tesisimizde olacaktır.

Not: Tarihlerimiz de çeşitli olarak Daday yaylası konaklaması uygulanmaktadır.Turu satın aldığınız çıkış tarihinin konaklamasını sorunuz.  

3. Gün

KASTAMONU - TAŞKÖPRÜ - BOYABAT - SİNOP - GERZE - BAFRA - SAMSUN

Otelimizdeki sabah kahvaltımzın ardından KASTAMONU’dan ayrılıyoruz. TAŞKÖPRÜ-BOYABAT üzerinden DRANAZ geçitinden geçerek Türkiye’nin kuzeyde en uç noktasında bulunan SİNOP’a ulaşıyoruz. Tarihi SİNOP CEZAEVİ ve KALESİni geziyoruz. Sinop merkezde öğle yemeği (ekstra) yiyiyoruz. Ayhan kotra alışveriş merkezinde alışveriş molası için serbest zaman veriyoruz.Ardından dileyen misafirlerimiz ile KARADENİZ'imizin koyu derin mavisinde ekstra olarak düzenlenecek Tekne Turuna katılıyoruz.Buradan ayrılarak GERZE-BAFRA üzerinden SAMSUN’a hareket ediyoruz. SAMSUN merkezde bulunan milli mücadelenin başladığı yer olması ile ün kazanmış olan ATATÜRK HEYKELİ’ni fotoğraflıyoruz. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak üzere 19 MAYIS 1919 tarihinde Samsun'a geldiği BANDIRMA Gemisi'nin birebir örneğini geziyoruz. SAMSUN merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası dileyen konuklarımız akşam yürüyüşe çıkabilir veya FAYTON TURU yapabilirler.

4. Gün

SAMSUN - ÇARŞAMBA - ÜNYE - ORDU - TRABZON - SÜMELA MANASTIRI

Otelimizdeki erken saatlerdeki sabah kahvaltımızın ardından SAMSUN’dan ayrılarak ÇARŞAMBA-TERME-ÜNYE üzerinden FATSA'ya varıyoruz. FATSA’da kahve molamızın ardından kahve molamızı uygunluğa göre (TERME ULUSOY TESİSLERİ ) verebiliriz.Ardından ORDU’ya hareket ediyoruz. Karadeniz’in en uzun sahil manzarasını seyretmek üzere Ordu merkezden teleferik (ekstra) ile BOZTEPE’ye çıkıyoruz. Ordu’dan Yolumuz üzerinde köfte denilince markalaşmış Akçaabat Köftecisinde öğle yemeği (ekstra) yiyoruz. TRABZON’da ilk olarak TRABZON AYASOFYA’sını geziyoruz. Daha sonra 1900’lü  yılların başında bir Rum Armatör Kostantin KABADİYANİS tarafından yaptırılan ve Cumhuriyet döneminde TRABZONlular tarafından ATATÜRKe hediye edilen ATATÜRK KÖŞK'ünü ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizin ardından Trabzon’a özgü geleneksel Kazaz Türklerine ait Kazaziye sanatını öğrenmek ve alışveriş yapmak için Trabzon gümüşçüsüne gidiyoruz.Trabzon gezimizin Ardından Trabzon Gümüşhane yolunu izleyerek Maçka ilçesinden Altındere Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan yaklaşık 1500 yıl önce iki keşişin kurduğu düşünülen Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Altındere Vadisine hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp kayalık üzerine kurulmuş olan manastırda ana kaya kilisesi, şapel, mutfak, öğrenci odaları, misafirhane, kütüphane bölümlerini üst terastan görüyoruz. Sümela Manastırı gezimizin sonrasında Günü tamamlayıp  TRABZON’da bulunan veya MAÇKA’da bulunan AKARSU tesislerinde konaklıyoruz. ( YAYLA ÇIKIŞ TRANSFER ÜCRETİ ZORUNLU: 50 TL ). Akşam yemeği ve konaklama yaylada. www .akarsutesisleri.com

5. Gün

RİZE - AYDER - ZİLKALE - HOPA - BATUM

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından yaylamızdan erken saatlerde ayrılıp ARDEŞEN üzerinden AYDER YAYLASI ÇAMLIHEMŞİN’e geliyoruz. Dolmuşlarımıza yerleşip ŞENYUVA TAŞ Köprüde  fotoğraf molası verip SEVDALUK dizisinin çekildiği  köy olan ŞENYUVA Köyünü geziyoruz. Ardından 100 mt'lik bir uçurumun tam tepesinde kurulmuş ve eski dönemlerde ticaretin güvenliği açısından çok önemli bir konumda bulunan bu Kartal Yuvası'nı ZİLKALE’yi  geziyoruz. ( İsteğe bağlı ZİLKALE TRANSFER ÜCRETİ EKSTRA: 50TL ) FIRTINA deresi kenarındaki restorantımızda öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. RİZE-HOPA üzerinden Türkiye'nin kuzey doğusunda en uç noktamız olan SARP SINIR Kapısına varıyoruz. Kapıdaki kısa süreli gümrük işlemlerinin ardından GÜRCİSTAN-Acara Bölgesine giriş yapıyoruz. BATUM’da Roma döneminden kalan ve içinde Hz. İsa'nın OnİkiHavari'sinden biri olan St.MATHİAS'ın mezarının da bulunduğu GONİO(Apsaros) Kalesi'ni görüyoruz. Şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum'dan Karadeniz'e kavuşan en derin nehirlerimizden olan Çoruh Nehri'ni görerek üzerindeki Gonio Köprüsünden geçiyoruz. Merkeze vardığımızda: Tarihi Meryem Ana Katedrali, Tarihi Orta Camii, Türk Sokağı, Batum Resim ve Güzel Sanatlar Tiyatro Binası, Medea Heykeli, Batum Limanı, ilginç mimari eserleri olan Ters Ev ve Süt Şişesi şeklinde Adalet Sarayı binası ve yeni yüzüyle Avrupa Meydanı'nı geziyoruz. Batum bulvarındaki yürüyüş ve alışveriş molaları sonrası çıkış işlemlerimizin ardından HOPA merkezdeki 4* PALORİ , 4* SARP (MustafaKemalPaşa ilçesinde) , 4* PERONTİ otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. Gün

RİZE - HOPA - BORÇKA KARAGÖL - UZUNGÖL - TRABZON

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Hopa'dan Borçka'ya ulaşıyoruz. Bizi bekleyen dolmuşlarla, ilçenin önemli gölü KARAGÖL'e çıkıyoruz (KARAGÖL TRANSFER ÜCRETİ  EKSTRA: 60 TL) Çevresi ormanlık olup, eşsiz doğal güzelliğe sahip KARÇAL Dağları eteklerinde bulunan Milli Park alanını geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş yapabilirler, sandalla gölde gezinti yapabilirler, kafeteryada oturup çaylarını içebilirler. Dolmuşlarımızla BORÇKA'ya inip yöresel yemekler tadabileceğimiz restorantımızda öğle yemeği (ekstra) yiyoruz. HOPA'dan sahil yolu üzerinden RİZE'nin Gündoğan beldesinde bulunan TEKPA Rize Bez atölyesine varıyoruz. Karadeniz bölgesinin geleneksel el sanatlarından olan tarihi RİZE bezlerini görüp alışveriş yapıyoruz. Trabzon’un OF ilçesine geldiğimizde sahil yolunda ayrılıp SOLAKLI Deresinin oluşturduğu SOLAKLI Vadisi boyunca ilerleyip DERNEKPAZARI ve ÇAYKARA’yı geride bırakıp KARADENİZ'in en önemli noktalarından biri olan UZUNGÖLe varıyoruz. Yüzlerce yıl önce heyelan sonucu dağdan kopan toprak parçasının HALDİZE Çayının önünü kapatmasıyla derin bir vadi içerinde oluşan UZUNGÖL çevresinde yürüyüş yapıyoruz.Ardından Dünyaya nam salmış meşhur SÜRMENE Bıçakları hakkında ustalarından bilgi alıp alışveriş yapıyoruz. Doğu Karadeniz bölgesinin başkenti olarak bilinen TRABZON'un ÇAYKARA ilçesine ulaşarak bizleri bekleyen minibüslerimiz ile ( YAYLA ÇIKIŞ TRANSFER ÜCRETİ ZORUNLU: 60 TL) LİMONSUYU yaylasına Tesis Evleri'ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama yaylada.

7. Gün

ORDU - SAMSUN - FATSA - ÜNYE - HAVZA - AMASYA

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından TRABZON’nun çıkışında bulunan yöresel gıda alışverişi yapıyoruz. Alışverişimizin ardından yeşilin her tonunu görebileceğiniz manzaralar ve Karadeniz eşliğinde EYNESİL-TİREBOLU-ESPİYE üzerinden Giresun'un çıkışında deniz kenarındaki tesislerde kahve (ekstra)  molası veriyoruz. ORDU-FATSA-ÜNYE üzerinden TERME'ye varıyoruz. Ulusoy Tesislerinde serbest zamanda öğle yemeği (ekstra) molası verip SAMSUN'dan ayrılıyoruz. Hırçın kız Karadeniz'e veda edip HAVZA-SULUOVA üzerinde AMASYA'ya varıyoruz. Selçuklu Valilerinden Torumtay'ın yaptırdığı Gök Medrese Camii’ni görüp, Torumtay’ın Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. AMASYA Müzesi’ne geçiyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait Arkeolojik, Etnografik, Sikke, mühür, El Yazması gibi örnekleri ve İlhanlılar dönemine ait mumyaları görüyoruz. Osmanlı Sultanı II.Beyazıt tarafından 26 yıl valilik yaptığı AMASYA’ya armağan olarak 1482–1486 arasında Mimar Şemseddin Ahmet’e yaptırılan II.Beyazıt Külliyesi içerisinde bulunan Cami’yi gezip, Kütüphane, Aşevi yapılarını gördükten sonra Yeşilırmak’ın kenarında bulunan Şehzadeler Parkında yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma döneminden kalan eserlerden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinden ve Yalı Boyu evlerinin en güzel noktalarından fotograf çekiyoruz. AMASYA Kalesi’ni ve Helenistik dönemde bölgede hüküm sürmüş Pontus Krallığına ait Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. 1865 yılında inşa edilen Osmanlı döneminin en zarif sivil mimari örneklerinden birisi olan Hazeranlar Konağı (Şehzadeler Konağı) ziyaret edip Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesini geziyoruz. Amasya merkezde bulunan TAŞHAN Otele veya APPLE PALACE Otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.tashan.com.tr

8. Gün

ÇORUM-ANKARA-POLATLI-AFYON-UŞAK-İZMİR

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Osmanlı Devletinin arka bahçelerinden olan ve Yeşil Irmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehirde Ferhat’ın Şirin için dağları deldiğini bilmek yetmez diyoruz ve bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ve müzesini ziyaret ediyoruz. Mecitözü üzerinden Çorum'a varıyoruz. ÇORUM’da leblebi alışverişinin ardından Sungurlu – ANKARA üzerinden Polatlı'ya varıyoruz. Öğle yemeği (ekstra) molamızı veriyoruz. Afyon-Uşak yolu üzerinden vereceğimiz molalarla İZMİR'e varıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 6 GECE OTEL KONAKLAMA
 • 6 SABAH KAHVALTISI VE 6 AKŞAM YEMEĞİ
 • AYZETUR REHBERLİK HİZMETİ
 • LÜKS OTOBÜS İLE ULAŞIM
 • SEYAHAT SİGORTA PAKETİ
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • PROĞRAMDA BELİRTİLEN TÜM GEZİLER
 • AYZETUR GÜVENCESİ
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İLK GÜN ALINAN SABAH KAHVALTISI                               
 • YÖRESEL ÖĞLE YEMEKLERİ                                                                  
 • ALKOLLÜ-ALKOLSÜZ İÇECEKLER                                         
 • MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ                                  
 • MİLLİ PARK GİRİŞ VE YAYLA MİNİBÜS ÜCRETLERİ ( 50 + 50 )
 • ZİLKALE VE BORÇKA KARAGÖL MİNİBÜS ÜCRETİ ( 50 + 60 )
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (Güncel Devlet Rakamıdır)
 • BATUM’DA ULAŞIM + REHBERLİK HİZMETİ ( 100 TL)
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 10, 11, 17, 18, 24, 25, 31 Temmuz • 01, 07, 08, 14, 15, 21, 22, 28, 29 Ağustos • 04, 05 Eylül

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  10.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  11.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  17.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  18.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  24.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  25.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  31.07.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  01.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  07.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  08.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  14.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  15.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  21.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  22.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  28.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  29.08.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  04.09.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »
  05.09.20201499.00 TL1899.00 TL 1499.00 TL0 - 3 Yaş 599.00 TL
  4 - 12 Yaş 999.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar

  Serpil Kocadağ
  Çok çok guzel ve keyifli bir Doğu Ekspresi gezisi oldu. AYZETUR ekibine, çok ilgili ve güleryüzlü (her türlü kahrimizı çeken) kaptanlarımıza ve özellikle muhteşem insan, bilgi küpü (tanımaktan gerçekten mutlu olduğumuz) Erdal beye teşekkür ederiz.Kars Erzurum ve Van otelleri özellikle çok güzeldi . Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum.
  27.01.2020
  Fatma Apaloğlu
  İzmirde ilk olarak gitigimiz balkan turunda Ayzetura kazasız belesız hic sorunsuz sanki özel aracta gidiyormuş gibi sarsmadan hic birimizin ici bulanmadan itinayla araba kullanan şöförlere vede dokuz günde akrabadan öte her birimize ayrı ayrı özen gösteren tatlı diliyle güler yüzüyle bize tatlı anlatımlarıyla yolculugumuzu cok güzelleştiren yücel bey ve semra hanıma cookcooook teşekkür ederiz sanki pisikolok gibi her birimizin istedigi ben bir daha öyle bir tur yapmadım Bu arada yeni siteniz hayırlı olsun Başarılarınız devamını diliyorum.
  15.01.2020
  SEZER ÖZAŞIK
  Karadeniz turlarınızı çevremizden duyduğumuz kadarı ile çok olumlu geçiyormuş
  15.01.2020
  SEDA KUMBAR
  Sizler ile Karadeniz turuna 2 kez katıldım çok memnun kaldım bu senede anne ve babamı göndereceğim bu arada yeni siteniz hayırlı ugurlu olsun
  13.01.2020
  SEDA KUMBAR
  Sizler ile Karadeniz turuna 2 kez katıldım çok memnun kaldım bu senede anne ve babamı göndereceğim bu arada yeni siteniz hayırlı ugurlu olsun
  13.01.2020

  Karadeniz Turu Abant'dan Batum'a Kadar Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Tur esnasında araçta ve kalınan otel , tesislerde kaybolan eşyalardan sorumlu olan misafirlerimizin kendisidir.Ayzetur bu konuda sorumluluk kabul etmez.
  • Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
  • Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
  • Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan AYZETUR’UN Sorumluluğu Yoktur.
  • Tüm turlarımızda çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin yanında uygulanmaktadır.
  • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığı taktirde Ayzetur olarak misafirlere tur çıkış tarihinden 48 saat öncesine kadar iptalini bildirmek durumundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.
  • Uçaklı Turlarda AYZETUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
  • Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda AYZETUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
  • Otellerde aynı şartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapma hakkına sahipdir AYZETUR.
  • Turlarda gerçekleştirilen araç şartı D2 belgeli turizm aracı olmak kaydı ile kişi sayısına göre 27, 30 , 35 ve 46 lık olmak üzere değişiklik gösterebilir.
  • Tüm yolcularımızın zorunlu olarak Seyahat sağlık sigortası yapma zorunluluğu mevcuttur.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Oteller

  Ekstra Turlar