Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

KARDANADAM FESTİVALİ

KARDAN ADAM FESTİVALİ

Konaklama : 4/5* Otellerde

Tur Süresi : 3 GÜN - 2 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Ulaşım Şekli : UÇAK+ OTOBÜS+ UÇAK

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 1099 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

12. KARDANADAM FESTİVALİ 

 26 OCAK  / 28 OCAK

TRABZON- SÜRMENE- RİZE

 PEGASUS HAVA YOLU İLE

1.GÜN:İZMİR-TRABZON-SÜRMENE -RİZE: Saat 07:00 de Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşuyoruz.Uçak biletlerimizin Check-in işlemlerimizin ardından 08:00 Pegasus Havayolları Uçuşu ile TRABZON Havalimanına iniyoruz 09:50 de.bizleri bekleyen minibüslerle  Ladin ağaçları  arasından geçerek Konstantin Kabayanis  tarafından  ATATÜRK e hediye edilen ATATÜRK KÖŞKÜ nü ziyarete gidiyoruz.Trabzon HASIRI ve TELKARİ si   ile bilinen gümüş işçiliği (KAZAZİYE) örneklerini görüyor ve alışveriş yapıyoruz.Trabzon   merkezde öğlen yemeği (ekstra) molamızın ardın dan Bıçak ve Çakıları ile ünlü SÜRMENE  ye gidiyoruz.SÜRMENE de  bulunan en meşhur bıçakçıdan bıçak çakı alışverişimizi yapıyoruz.RİZE Bezleri ile ünlü  dokuma atölyesini gezip alışveriş yapıyoruz.Rize Merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

2.GÜN :RİZE : Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından 1350 m rakımda bulunan çağlayan suların dik vadi yamaçlarının  Ladin ve Kayın Ormanları ile kaplı Kaçkarın eteklerinde KALEGON VADİSİ ,GELİNTÜLÜ ŞELALESİNİ, ŞENLİK DÜZÜ nü görerek AYDER Yaylasına 12. Düzenlenen KARDAN ADAM  FESTİVAL  alanına geliyoruz. Burada çeşitli boyutlarda ve tarzlardaki kardanadamları görüp gün boyu bu festivalin  etkinliklerinden yararlanıyoruz.Gün sonun da Rize Merkezdeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

 3.GÜN :RİZE -TRABZON -İZMİR:Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından araçlarımıza binerek Trabzon Havalimanına geliyoruz. Uçak biletlerimizin Check-in işlemlerimizin ardından Pegosus Havayollarının 12:25 uçağa binip  14:20 de  İZMİR e ulaşıyoruz.  Siz misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 gece otelde konaklama

* Oteldeki 2 sabah kahvaltısı ve 2akşam yemeği

* AYZETUR Rehberlik hizmeti                 

* Seyahat Sigorta  Güvence Paketi        

* Lüks araçla  ulaşım

*Uçak biletleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk gün sabah kahvaltısı

* Öğle yemekleri

* Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri


* Tüm yolculuk esnasın daki yiyecek ve içecekle  
 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti gösteri bileti /kdv kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.