Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

Kartalkaya Kartepe Uludağ Turları

Kartepe , Kartalkaya , Uludağ

Konaklama : 4/5* Otellerde

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : KARŞIYAKA- MAVİ BAHÇE - ÜÇKUYULAR-ÜÇYOL- ALSANCAK - BORNOVA

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 750 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

BOLU-ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-MAŞUKİYE-ULUDAĞ-SAPANCA GÖLÜ-ULUBAT GÖLÜ-GÖLYAZI KÖYÜ

1.Gece Bursa da 4*Tiara Thermal&Spa otel -- 1 Gece Abant Göl Kıyısında 5*Büyük Abat Oteli

 

1.TUR: 17 OCAK-19 OCAK 3 GÜN-3 GECE (YP)
2.TUR: 31 OCAK-02 ŞUBAT 3 GÜN-3 GECE (YP)
3.TUR: 14 ŞUBAT-16 ŞUBAT 3 GÜN-3 GECE (YP)

 

1.GÜN: Akşam saat 19:00 ’da Karşıyaka , Yunuslar , Bostanlı 19:40 Üçkuyular , Fahrettin Altay Meydan 20:00 Üçyol  , Alsancak 20:30 Bornova Ege Acil , Bornova Kampüs den siz misafirlerimizi  alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergâhını takip ederek, yolda  vereceğimiz molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz.  BOLU da vereceğimiz sabah kahvaltısı (ekstra) molası ardından  Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde 5* BÜYÜK ABANT OTEL’ine yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.                                                                                                                                                                            

2.GÜN:Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ye doğru yolaçıkıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi`nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan  bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizde tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler“buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde, Alabalık tesislerinde alacağımız özel (ekstra) öğle yemeğimizin ardından, güzel doğa görüntülerini fotoğraflıyarak   BURSA’ ya hareket ediyoruz.Kısa bir panoramik turumuzun ardından  Bursa’ da 4* TİARA THERMAL&SPA OTEL’ imize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama  otelimizde.                                                                                                                                                                 

3.GÜN:Otelimizdeki sabah kahvaltımızın  ardından, Rehberimizin belirttiği saatte kadar otelimizin  termal sularından faydalanarak,  ULUDAĞ ’a hareket ediyoruz. Uludağ’ da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilirdiğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA(TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Dönüş güzergâhımızda, ULUABAT GÖLÜ nün kenarın daki göz kamaştıran bir balıkçı köyü olan  GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz.Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem.Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği.Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arrnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent sokakları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden akşam yemeği ( ekstra) molamızın ardından  akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz.Siz misafirlerimizi aldığımız noktalar da bırakıp vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 2 Gece Otel  konaklama
 • Oteldeki sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Lüks araçlarla ulaşım
 • AYZE TUR  Rehberlik Hizmeti
 • Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk Günki Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Kartalkaya & Kartepe & Abant & Uludağ Milli Park Girişleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

19:00’da Mavibahçe- Bostanlı

19:10 Karşıayaka AYZE Turizm

19:30’da Alsancak Gar + 10 dk Lozan Meydanı

19:50’de Üçkuyular (Fahrettin Altay)

20:00’de Üçyol (Yazahaneler Meydan)

20:20’da Bornova Acil

EK BİLGİLER

NOT: Fiyatlarımız Kademeli olarak ay ay artış göstermektedir.Katılımcının turu satın 
aldığı ödeme yaptığı tarih baz alınarak fiyat hesaplaması yapılcaktır.

 

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

 Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araç içi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.