Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

Likya Turu ( Kurban Bayramı)

Fethiye,Kaş,Kekova,Saklıkent,Gökova

Konaklama : 4*GÖCEK LİKYA RESORT

Tur Süresi : 4 GÜN - 3 GECE (YP)

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Fahrettin Altay,Üçyol,Alsancak,Bornova,Karşıyaka

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 999 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

LİKYA TURU ( KURBAN BAYRAMI ÖZEL ) 

12 ADALAR TEKNE TURU // TÜM GÜN TÜM KOYLAR

KEKOVA (ÜÇAGIZ) TEKNE TURU

GÖKOVA TEKNE TURU /// TÜM GÜN TÜM KOYLAR

DALYAN - İZTUZU PLAJI - FETHİYE -  KAŞ - KALKAN
KEKOVA - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - KÖYCEĞİZ

1.GÜN-DALYAN-İZTUZU-FETHİYE: Saat 01:00 de Karşıyaka Ayze Turizm önünden ve Girne Bulvarı 01:15 Bostanlı İskele , 01:35 Bornova Ege Acil , 01:45 Alsancak Gar , 01:50 Lozan Meydanı , 02:00 Üçyol Meydanı , 02:15 Poligon Migros , 02:20 Fahrettin Altay Meydanı (Üçkuyular) dan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.İzmir-Aydın otoyolundan Aydın – Çine – Yatağan – Muğla – Köyceğiz üzerinden Dalyan’a ulaşıyoruz.Sabah saatlerinde Köyceğiz de oluyoruz. Sabah uygun bir tesisimizde ekstra olarak Dalyan da kahvaltı molası veriyoruz .Burada ekstra olarak bizleri bekleyen teknelerimiz ile İZTUZU plajına doğru sazlıkların arasından ufak sandallar ile keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında KAYA MEZARLARI fotoğrafları çekebilecek ve careta-careta türlerini sazlıkların arasında görme imkanı bulacağız. Burada rehberimizin belirlediği zaman diliminde denize girme imkanı bulacağız. Daha sonra buradan ayrılarak Fethiye merkezden geçerek ÖLÜDENİZ’e gidiyoruz. Serbest zamanda denize giriyor ve çevreyi geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile teknelerin uygun olması durumunda ekstra olarak KELEBEKLER VADİSİ tekne turu yapılacaktır. Kelebekler vadisi tekne turuna katılmayan misafirlerimiz ÖLÜDENİZ de vakit geçirmeye devam edeceklerdir. Arzu eden misafirlerimiz YAMAÇ PARAŞÜT ünden Ölüdeniz üzerinde uçarak muhteşem ve benzersiz bir aktivite yapabilirler. Bu güzel günümüzün ardından akşam saatlerinde otelimize doğru hareket ediyoruz.

 

2.GÜN : KEKOVA TEKNE TURU BATIKKENT – KAŞ : Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Fethiye Merkezden ayrılarak SAKLIKENT’e doğru hareket ediyoruz. Saklıkent’e vardığımızda rehberimizin belirlediği zaman diliminde dileyen misafirlerimiz keyif kahvalerini içecekler dileyen misafirlerimiz ise Saklıkent de kısa bir kanyon yürüyüşü yapabileceklerdir. Daha sonra buradan ayrılarak Kaş’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde dillere destan muhteşem doğası ile ünlü KAPUTAŞ PLAJI nda kısa bir mola vererek fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Daha sonra buradan hareket ederek KAŞ merkezde  çay molası verip KEKOVA’ya gidiyoruz. Buradaki tekne turumuzda BATIKKENT  kalıntılarını ve SİMENA KALESİ ni gözlemliyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Tekne turumuzun ardından buradan ayrılarak Kaputaj plajına hareket ediyoruz.Burada ki molamızın ardından otelimiz’e doğru hareket ediyoruz.

 

3.GÜN-12 ADALAR TEKNE TURU: Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Fethiye limandan 12 ADALAR Tekne turuna çıkıyoruz. (ekstra)Kızılada , Kleopatra Hamamı , Göbün Koyu , Tavşan Adası , Katrancı Adası , Yassıcılar Adası , Domuz Adası , Samanlık Koyu , Şovalye Adası göreceğimiz yerler arasında. Günboyu denizin keyfini çıkardıktan sonra akşamüzeri Fethiye merkeze dönüp deniz kenarında çay kahve molasının ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde. .(Akşam yemeği konaklama otelimizde)

 

4.GÜN : AKYAKA TEKNE TURU – SEDİR ADASI : Otelmizdeki sabah kahvaltımızın ardından ayrılarak Dalaman – Köyceğiz üzerinden Akyaka’ya ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen ve nefis GÖKOVA körfezinden masmavi ve yeşil çam ağaçları ile dolu koylarına açılıyoruz. Teknemizle İNCE KUM – KLEOPATRA PLAJI – SEDİR ADASI – SU ALTI MAĞARALARI – LACİVERT KOY olmak üzere denize girme molaları veriyoruz. Öğle yemeğimizi Sedir adasına gitmeden önce teknemizde yiyoruz. Akşam teknemizle Akyaka koyuna geri dönüyoruz. Bu güzel günün sonunda molalar vererek İzmir’e ulaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 3 Gece otel konaklama                                                   

* Oteldeki sabah kahvaltısı                                          

* Rehberlik hizmetleri                                                     

* Kişi sayısına göre otobüsle ulaşım                                     

* Seyahat Sigorta Paketi                                                      

* İkramlarımız                                                                       

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 * Alınacak tüm alkollü ve alkolsüz içecekler

* Öğle ve akşam yemekleri

* Saklıkent – Ölüdeniz Giriş ücretleri

* Dalyan ve Kekova tekne turu ücreti              

* 12 Adalar Tekne turu

                                                  

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER