Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

SAGALASSOS ve GÖLLER YÖRESİ TURU

GÖLLER BÖLGESİ - SAGALASSOS - ISPARTA

Konaklama : RAMADA OTEL

Tur Süresi : 2 GÜN - 1 GECE (YP)

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Fahrettin Altay,Üçyol,Alsancak,Bornova,Karşıyaka

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 369 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

 SAGALASSOS VE GÖLLER BÖLGESİ

2 GÜN - 1 GECE (YP)

RAMADA WORLDWIDE BY WYNDHAM HOTEL’DE KONAKLAMA FARKI İLE

KAKLIK MAĞRASI - ACIGÖL - ISPARTA - EĞİRDİR GÖLÜ 

SAGALASSOS ANTİK KENTİ 

1.TUR  : 07 - 08 EYLÜL ---- 2.TUR : 21 - 22 EYLÜL

3.TUR : 12 - 13 EKİM ----- 4.TUR : 26 - 27 EKİM

 

1. GÜN: Sabah 06.00 da Karşıyaka Ayze önünden, 06:20 Bornova Ege Acil 06:40 Üçyol Yazaneler 07:00 Fahrettin Altay (Üçkuyular) siz değerli misafirlerimizi  aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız ekstra kahvaltı molasının ardından ilk ziyaret noktamız, Ege’nin en güzel mağaralarından bir tanesi olan, Pamukkkale travertenlerini, sarkıt ve dikitleri bembeyaz sütunları mağara ortamında görebileceğimiz eşine az rastlanır güzellikteki KAKLIK MAĞARASI olacak. Daha sonra Acıgöl’ü panoromik olarak görüyor ve güller diyarı Isparta’ya ulaşıyoruz. Isparta’ya gülü getiren kişi olarak bilinen Gülcü İsmail Efendi heykeli, Süleyman Demirel heykeli ve gül heykelini görüyoruz. Ardından Isparta merkezde serbest zaman veriyoruz. Burada gül suyu, gül sabunu , gül lokumu alış verişimizden sonra Göller Bölgesi’nin en güzel ve büyük göllerinden bir tanesini görmek ve akşamüzeri çaylarımızı yudumlamak üzere Eğirir Gölü’ne hareket ediyoruz.  Bu güzel günün ardından konaklamak üzere otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN : Sabah kahvaltımızın ardından Antik Pisidia Bölgesi’nin göz alıcı güzellikteki , kazıları sırasında değme arkeologları bile heyecanlandıran, sanki ünlü şair Ece AYHAN’ın ‘ Ne zaman elleri zambaklı padişah olursam, Sana uzun heceli bir kent vereceğim’ mısralarında kastettiği şehir olan Sagalassos’a doğru yola çıkıyoruz. Bu güzel antik kenti uzman rehberimiz eşliğinde adım adım keşfe başlıyoruz. Antik tiyatrosu, anıtsal çeşmeleri, mezarları, kutsal alanları, sokaklarıyla sizleri muhteşem bir kent bekliyor. Sagalassos gezimizin ardından Akdeniz’in şirin illerinden bir tanesi olan Burdur’a ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molamızı meşhur Burdur Şiş olarak değerlendirebiliriz. Öğle yemeği molamızın ardından sizleri gerçekten heyecanlandıracağına inandığımız Burdur Arkeoloji Müzesi’ni hep beraber geziyoruz. Burdur gezimizin ardından Burdur Gölü’nü sağ yanımıza alarak ülkemizin en derin ve en berrak göllerinden bir tanesi olan, bembeyaz kumsallarıyla meşhur Salda Gölü’nün kıyısında mola veriyor ve bu güzel gölü ve kumsallarını fotoğraflıyoruz. Ardından Serinhisar-Denizli-Aydın üzerinden güzel İzmirimiz’e  dönüyor ve bir başka AYZETUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4* Hotelde 1 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Ayze Tur yol ikramları
 • Ayze Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Saglık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi: Çocuk  katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.