Müşteri Hizmetleri : 0232 364 10 65

SÖMESTR TATİLİ (İSTANBUL ve ULUDAĞ TURU)

İSTANBUl - ULUDAĞ

Konaklama : 4* ve 5* OTELLERDE

Tur Süresi : 3 GÜN - 3 GECE (YP)

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları :

Ulaşım Şekli : OTOBÜS

Ayrıntılı bilgi için 0232 364 10 65

Kişi Başı : 499 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Sosyal Medya'da Beğen & Paylaş

Tur Programı - Detayları

 

İSTANBUL ve ULUDAĞ

2019 SÖMESTRE   ÖZELLLL

FORUM İSTANBUL AVM'DE LEGOLAND ve SEALİFE AKVARYUM FARKI İLE...

TÜM GÜN ULUDAĞ KAYAK MERKEZİNDE EĞLENCE İMKANI 

 

3Gün – 3 Gece (yp)    

1.TUR 24 OCAK - 27 OCAK

2.TUR 31 OCAK - 03 ŞUBAT

 

ÇAMLICA TEPESİ - 1453 PANOROMA MÜZESİ – EYÜP SULTAN – EMİN ÖNÜ-DOLMABAHÇE – DİKİLİ TAŞ – SULTAN AHMET -TOPKAPI SARAYI - AYASOFYA
 LEGOLAND - SEALİFE  - BURSA ULUDAĞ TURU

 

 

1.GECE: Saat 22:00 Karşıyaka  Ayze Turizm önünden , 22:30 Üçyol’dan 22:50 Üçkuyular 23:15 Bornova dan  Siz misafirlerimizi  alarak yolculuğumuza başlıyoruz.Gece boyu  uygun yerlerde molalar vererek sabah İstanbul’a ulaşıyoruz.

 1.GÜN: Sabah saatlerin de Yedi tepeli İstanbul da ÇAMLICA tepesi ne çıkıyoruz.İstanbul manzarası eşliğinde (ekstra) olarak sabah kahvaltımızı yapıyoruz. İstanbul’un Fethini yaşayacağımız PANORAMA 1453 FETİH MÜZESİ’ni gezip  resimliyoruz. EYÜP SULTAN CAMİİ’yi ve türbesini ziyaret ediyoruz.FORUM İstanbul AVM’ye gidip serbest zaman da öğlen yemeği(ekstra)  yiyoruz..LEGOLAND da Çocuklarımızın  Legolar ile neler yapabileceğine şahitlik ediyoruz.SEALİFE AKVARYUM da deniz altındaymış gibi su dünyasının canlıları hakkında bilgiler alıyoruz .Belirlenen  zaman da EMİNÖNÜ’ne geçiyoruz.Burada bizleri bekleyen Özel Boğaz turu teknemiz ile İstanbul’un Boğazında yaklaşık 2 saat sürecek eşsiz güzellikte bir tur yapıyoruz.(ekstra) Görülecek yerlerden bazıları(Karaköy liman,Dolmabahçe Boğaz,Galata Kulesi,Çırağan Sarayı,Galatasaray Adası,Kuleli Askeri Lisesi,Boğaz Yalıları vb gibi eserler) otelimize giriş yapıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN:Otelimizdeki  sabah kahvaltımızın ardından  İstanbul gezimize ilk olarak DOLMABAHÇE SARAYI ile başlıyoruz. Tarihi yarımada gezimizde sırası ile HİPODRUM-OBELİSK(DİKİLİTAŞ)-ÖRMELİ DİKİLİTAŞ-YILANLI SÜTUN- ALMAN ÇEŞMESİ’ni gezip resimliyoruz. Serbest zamanda SULTAN AHMET MEYDANI’nda (arzu edenler  Sultan Ahmet köftecisinde) öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Dünya Kültür Mirasının en değerli yapıtlarından olan TOPKAPI SARAYI’nı ve AYASOFYA müzesini geziyoruz. YEREBATAN SARNICI ve Türkiye’nin vitrini olan MİNİATÜRK’ü gezip keyif ve kültür dolu bir günün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden siz misafirlerimizle lobide buluşup  TAKSİM İSTİKLAL CADDESİ Gezisine(ekstra)  gidiyoruz.

 

3.GÜN:Otelimizdeki sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak İstanbul Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçerek YALOVA-KOCAELİ üzerinden Bursa’ya doğru hareket ediyoruz. Bursa Merkezden ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ ne çıkıyoruz.Uludağ kayak merkezinde misafirlerimiz dilediği biçimde Kayak , Snowboard , Kızak ve Kar motoruna binebilirler.Misafirlerimiz gün boyu Kayak merkezinde günün tadını çıkarıyorlar. Uludağ kayak merkezinden ayrılarak Susurluk – Balıkkesir – Akhisar üzerinden İzmir’e dönüyoruz.Siz misafiri aldığımız noktalara  bırakarak vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • *Otel konaklama
 • *Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları  Akşam Yemeği
 • *AYZETUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • *Seyahat Sigortas Güvence  Paketi
 • *Lüks araçlarala  Ulaşım
 • *Araç içi İkramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • * İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 •  *Son Gün  Akşam Yemeği
 •  *Öğle Yemekleri
 •  *Tur esnasın da ki tüm yiyecek ve içecekler
 • *Müze ,Saray,Tarihi yerlerin giriş ücretleri
 • *Boğaz turu ,Taksim gezisi
 • * Legoland ve Sealife giriş

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

EK BİLGİLER

* Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

* Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

* Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

* Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

* Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

* Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

* Çocuk indirimi: 6 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.(Araçiçi koltuk dahildeğildir) 

* Programdaki konaklamaların tamamı 3/4/5* otellerde yapılmaktadır.  Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası pakedi  yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir

* Katılımcıların iptali söz konusu ise  sigorta / uçakbileti /  tren bileti/ gösteri bileti /kdv  kesildikten sonra  kalan mebla  iade edilir.yada başka tura devredilir.